Rainier Tailor Made

Kravat

279 TL

Stiline şık bir katkı sağlayın. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

• Rainier Tailor Made’de geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna jestinizle ilgili bilgi ve Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, Rainier Tailor Made ile iletişime geçerek ya da Rainier Tailor Made mağaza yetkilileri tarafından aranarak ister evinde ister ofisinde ziyaret edilecek ve özel dikim jesti hazırlanması için ölçüleri alınacaktır. Jest yaptığınız kişi dilediği takdirde, Rainier Tailor Made mağazalarından dilediğine giderek ölçülerinin alınmasını da sağlayabilir. Son olarak ise sevdiğinizin ölçülerine uygun şekilde dikilen özel dikim gömlek, jest yaptığınız kişinin adresine teslim edilecektir.     

Rainier Tailor Made mağazalarında geçerli jest kodları 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

JEST HAKKINDA:

%100 ipek kumaş kullanılarak hazırlanan özel tasarım kravat, her yaştan erkeğe hediye edilebilecek mükemmel bir aksesuar. Yapacağınız jestlerle onları mutlu etmenin yanı sıra özgün stillerine küçük bir dokunuş da yapabilirsiniz.

Bank Card