Toyzz Shop

Play Doh Extra Jumbo Crayon 12 Renk

34.99 TL

Play Doh Extra Jumbo Crayon 12 Renk Jesti!... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda belirtilen ba─člant─▒ya t─▒klad─▒─č─▒nda mesaj─▒n─▒z─▒ ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirtti─či adrese ula┼čt─▒r─▒lmak üzere en k─▒sa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar:

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, sat─▒n al─▒nd─▒─č─▒ tarihten itibaren 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ula┼č─▒r?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen i┼čleme al─▒n─▒r ve ürün 3 i┼č günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

Çocuklar Play Doh Extra Jumbo Boya renkli kalemler ile resim yapmak çok keyifli!

Play Doh Extra Jumbo Crayon 12 Renk; 100 mm. uzunlu─ča sahiptir. Çocuklar─▒n resim yaparken daha rahat tutabilmeleri ve geni┼č alan─▒ boyamalar─▒ için özel olarak üretilmi┼čtir.

Canl─▒ ve yo─čun renklere sahip, ergonomik tutu┼č sa─člayan üçgen gövdesi vard─▒r. Elde, giyside leke ve uygulanan zeminde tortu b─▒rakmayan silinebilir özelli─či bulunmaktad─▒r.

Çocuklar─▒n hayal dünyas─▒n─▒ geli┼čtirmektedir. Tüm duyular çal─▒┼č─▒r. El- göz koordinasyonu sa─člar. Resim çocuklar için bir ileti┼čim ve kendini ifade etme arac─▒d─▒r. Resim yapmak çocuk üzerinde sa─č ve sol beynin birlikte çal─▒┼čmas─▒, konsantrasyon gücü ve öz güveninin artmas─▒ gibi birçok olumlu etki sa─člamaktad─▒r ve ki┼čili─čini, arzular─▒n─▒, kayg─▒lar─▒n─▒ yans─▒tmaktad─▒r.

Ürün Avrupa oyuncak standart─▒na (EN71) uygun üretilmi┼čtir. Sa─čl─▒k aç─▒s─▒nda hiçbir zararl─▒ madde içermez.

Bank Card