Bi'kutu Mutluluk

Piknik Kutusu Hediye Seti

74.9 TL

Küçük Mutluluklarla Jestiniyap! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda belirtilen bağlantıya tıkladığında mesajınızı ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirttiği adrese ulaştırılmak üzere en kısa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar:

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ulaşır?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen işleme alınır ve ürün 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

Baharın ve pikniğin özgür ruhunu uçurtma çoook güzel ifade ediyor diye yeşillikler içinde uçurtmalı bikutumutluluk kızı çizimi ile piknik kutusu :)
Yerden göğe kadar, bize huzur veren herşey...her an tadını çıkarabilelim diye, huzuru heryere götürelim diye, ve bunu her an yapabilelim diye, ‘gökyüzü-yeryüzü-huzur’ motto kartı :)
Basmasın hayallerin yere, sonsuzluğa yol alsın. durmamak, koşmak, coşmak lazım....aç pencereni, uzak elini, bak bütün bu güzellikler senin için...‘çık dışarıya oynayalım’ frizbi. gökyüzü, yeryüzü ve huzur için, özgürce dolaşabilmen için, sıcakta, soğukta en güzel havalarda, tarzını tamamlayabileceğin rengarenk, capcanlı ‘uçuşan kelebekler’ bandana. tarzını ve özgürlüğünü tamamla:)
Pikniğin olmazsa olmaz peçeteler. yiyebildiğince ye ve paylaş. (herşey aramızda:))... )
Paylaşmak mutluluk getirir, mutluluk zaten bulaşıcı :))
‘Mutluluk bulaşıcıdır’ mottolu peçete. canlanırken canlandırman için. her yere hayatı ve baharı taşıman için. rengarenk çiçeklerden oluşan ‘tohumkart’ senin için :) bahara yer aç... :) veee mutluluk bahçeni renklendir diye kürdanlara yapıştırmalık bayrak etiket seti :)
Hayat kısa! yepyeni bir bahar geldi, çiçekler açıyor :)
Saksılarındaki güzelliklerini renklendirmek için bayrak etiketler var piknik kutusunda :)

Bank Card