Green Park Spa Pendik

Spor Masajı (50 dk.)

170 TL 136 TL

Spor yapanlar da masaja ihtiyaç duyar. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

The Green Park Pendik jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister The Green Park Pendik tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

The Green Park Pendik jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Spor Masajı, sportif etkinliklerde, etkinlik öncesinde veya sonrasında ve hatta hızlı ve sınırlı olmak kaydı ile etkinlik sırasında da yapılan bir masajdır. Spor masajını klasik masajdan ayıran en önemli özellik ritim, süre ve bası miktarlarının farklılık göstermesidir. Bu masaj türünde uyarıcı amaçlı hareketler çoğunluktadır ve yapılan spora göre farklılıklar göstermektedir.

Spor tutkunları için mükemmel olan Spor Masajı, kas ağrılarını özel teknikler kullanarak hafifletir.

Spor yapmak hiç şüphesiz vücudun en çok ihtiyaç duyduğu eylemdir. Ancak spor yapmanın da bedeni yorucu etkileri bulunmaktadır. Spor Masajı, spor nedeniyle bedende oluşabilecek kasılmaları engellemesi açısında oldukça önemlidir. Spor yapanlar, sporcular için uygulanabilecek en güzel masaj, şimdi sevdikleriniz için jest olmaya hazır.

Masaj jestlerinin zamanı yok, her dönem herkesin ihtiyacı olan rahatlığı ve dengeyi sağlayabilecek masaj jestleri ile sevdiklerinizi dinlendirmek sizin elinizde.

Özellikle düzenli spor yapan sevdiklerinize yapacağınız bu jest onların yorulmuş kaslarını gevşetip günlük hayatlarında rahatlık kazanmalarını sağlayacaktır. “Kulunçlara ne iyi gelir?” sorusuna vereceğimiz cevapların başında gelen Spor Masajı, jest yaptığınız kişiye düzenli aralıklarla tekrar etmek isteyeceği harika bir rahatlık yaşatacak.  

Bank Card