Şükrü Dudu Barber's Club

Pedikür

100 TL

Ayaktan başlayan değişimle rahatlayacak. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

• Şükrü Dudu Barber’s Club’da geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, ister kendisi arayarak ister Şükrü Dudu Barber's Club yetkilileri tarafından çalışma saatleri içinde aranarak Jest Kodu'nu bildirerek jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

• Şükrü Dudu Barber's Club’da jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

• Şükrü Dudu Barber's Club randevu ile hizmet vermektedir. Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

• Şükrü Dudu Barber's Club Randevu Saatleri: 10:00 – 19:00

JEST HAKKINDA:

Erkek cildi kadın cildine oranla tahrişe ve yıpranmaya daha açıktır. Bu nedenle erkeklerin de pediküre ihtiyacı vardır. Bakımlı ayaklar, kadınların dikkatinden kaçmayacak, sosyal hayatta yaşanacak sorunların da önüne geçecektir. Pedikür sadece tırnakları düzeltmeye yarayan bir bakım değildir. Pedikür aynı zamanda ayağın ölü derilerden arınıp nefes almasını sağlar. Hem sağlık hem de estetik açısından erkeklerin de pediküre ihtiyacı vardır. Erkekler pedikür yaptırır mı sorusuna cevabımız: 'Kesinlikle.'

Sık sık pedikür yaptıran dostlarınıza ya da pedikürle ilk kez tanışacak olan dostlarınıza rahatlıkla bu jesti yapıp onları anında mutlu edebilirsiniz. 

Not: Saç kesimlerini Şükrü Dudu yapmamaktadır.

Bank Card