Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Silver Jest Çeki

400 TL

Jest Çeki ile seçimi ona bırak. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

JEST HAKKINDA:

JEST KULLANIMI

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri, en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jest çekleri, tek kullanımlık olup jest çeki toplam tutarının tek seferde kullanılması gerekmektedir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA

Jest Çekleri, sevdiklerinize hangi jesti yapacağınıza karar veremediğinizde seçimi onlara bırakmanızı sağlayan bir Jestiniyap ayrıcalığıdır. Jest yaptığınız kişi, 400 TL değerindeki Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia Silver Jest Çeki ile Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia'da onu en çok mutlu edecek jesti kendisi seçebilir. 

Bank Card