Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Hint Baş Masajı (30 dk.)

275 TL

Beden, zihin ve ruh dinginliğine giden yol bu masajdan geçiyor. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Holistik masaj nedir? Holistik kelimesi “bütüncül” anlamına gelmektedir. Holizm; bütünün, kendisini oluşturan parçaların toplamından daha fazla olduğunu savunan ve pek çok alanda uygulanabilen bir felsefe görüşüdür. Holistik masaj ifadesi de hem bedenen hem ruhen hem de zihnen rahatlama sağlayan masajları tanımlamak için kullanılmaktadır.

Anavatanı Hindistan olan Hint Baş Masajı da hem ruhsal hem bedensel hem de zihinsel rahatlama sağlaması açısından holistik masajlar arasındadır.

Hint Baş Masajı, sinir uçlarına denk gelen refleks noktaları üzerinde yoğunlaşmış, parmak baskılarının fazlaca kullanıldığı bir masaj çeşididir. Ülkemizde henüz yaygın olarak bilinmeyen Hint Baş Masajı’nı başarıyla yapan uzman masörler de sınırlıdır. Palestra Spa’nın alanında uzman kadrosu tarafından yapılan rahatlatıcı Hint Baş Masajı jest yaptığınız kişiye unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Bank Card