Rainier Tailor Made

Özel Dikim Takım Elbise

5499 TL

Ona ne kadar özel olduğunu hissettirin. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

• Rainier Tailor Made’de geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna jestinizle ilgili bilgi ve Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, Rainier Tailor Made ile iletişime geçerek ya da Rainier Tailor Made mağaza yetkilileri tarafından aranarak ister evinde ister ofisinde ziyaret edilecek ve özel dikim jesti hazırlanması için ölçüleri alınacaktır. Jest yaptığınız kişi dilediği takdirde, Rainier Tailor Made mağazalarından dilediğine giderek ölçülerinin alınmasını da sağlayabilir. Son olarak ise sevdiğinizin ölçülerine uygun şekilde dikilen özel dikim gömlek, jest yaptığınız kişinin adresine teslim edilecektir.     

Rainier Tailor Made mağazalarında geçerli jest kodları 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

JEST HAKKINDA:

Özel Dikim Takım Elbise, 140's - 180's iplik yoğunluğu olan ithal kumaş kullanılarak dikilmektedir. 

Özel Dikim Takım Elbise her zaman en anlamlı hediyelerin ve jestlerin başında gelir. Erkeklere ne hediye edilir, erkekleri hangi hediye mutlu eder diye düşünüyorsanız işte size gerçek bir cevap. Şıklığına ve stiline özen gösteren her erkeğin gardırobunda bulunması gereken özel dikim takım elbise, Rainier farkı, Jestiniyap ayrıcalığı ile şimdi jestler arasında!

Sadece sevgiliniz, eşiniz için değil Babalar Günü’nde, doğum günlerinde de sevdiklerinizi mutlu etme fırsatı veren çok özel bir jest ile onu ne kadar önemsediğinizi gösterin.

Rainier, üç mağaza ve üç dikim tasarım merkezi ile hizmet veriyor. Sunduğu hizmet ve kalitesi ile Avrupa’nın en büyük kişiye özel dikim mağazalarından biri olan Rainier, yaptığınız jestle sevdiklerinizi yerinde ziyaret ediyor, ölçü alıyor ve ona özel şıklığı adresine teslim ediyor. 

Bank Card