Ogobongo Ogobongo

Ogobongo

Tüm Türkiye, Kargo
Ogobongo
JESTLER
GENEL BİLGİ

JEST KULLANIMI

Ogobongo’da geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişinin, kendisine ulaşan mesajda belirtilen çalışma saatleri içinde yine mesajda belirtilen iletişim bilgilerinden Ogobongo mağazasını arayarak jest kodunu ve adresini bildirmesi gerekmektedir. Ogobongo’nun renkli ve eğlenceli aksesuarlarından kendisi için seçtiğiniz jest, en kısa zamanda belirttiği adrese kargoyla gönderilecektir.

Ogobongo’da geçerli jest kodları 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

JEST KULLANIMI

Ogobongo’da geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişinin, kendisine ulaşan mesajda belirtilen çalışma saatleri içinde yine mesajda belirtilen iletişim bilgilerinden Ogobongo'yu arayarak jest kodunu ve adresini bildirmesi gerekmektedir. Ogobongo’nun renkli ve eğlenceli teknolojik aksesuarlarından kendisi için seçtiğiniz jest, en kısa zamanda belirttiği adrese kargo ile gönderilecektir.

Ogobongo'da geçerli Jest Kodları 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

Ogobongo'dan yapılan jestlerde Türkiye'nin her yerine kargo gönderimi yapılmaktadır.

OGOBONGO HAKKINDA

Dijital baskı teknoloji kullanarak birbirinden renkli ve eğlenceli desenleri çorap, eldiven, atkı, şal, sırt çantası, sweatshirt, şal gibi ürünlere taşıyıp kısa zamanda birçok kişinin beğenisini kazanarak en sevilen markalar arasına girmeyi başaran Ogobongo, her gün yenileri eklenen desen ve ürün çeşitliliği ile ilk önce mutluluğu hedeflemektedir.