Numnum

Numnum’ın Bol Etli Mantısı

36 TL

Numnum'da Bol Etli Mantı Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest Kullanımı

Numnum’da geçerli bir jest seçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda yer alan QR Kodu’nu restoran görevlileri aracılığıyla okutarak jestinizden faydalanabilecektir.  

Geçerlilik süresi ne kadar?

Numnum İstanbul jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

• Hediye çek tutarı, tek seferde mi kullanılmalı?

Numnum Jest Çekleri tek kullanımlık olup jest çeki toplam tutarının tek seferde kullanılması gerekmektedir.

JEST HAKKINDA:

Numnum'da Bol Etli Mantı jesti. En güzel ve etkileyici lezzetlerimizden mantı şimdi Jestiniyap ayrıcalığı ile jest olmaya hazır. 

Yemek hediye olur mu? Yemek hediye edilir mi? Yemek ne zaman hediye edilir? gibi sorularınız cevap buluyor. Yemek ısmarlamak, birine yemek hediye etmektir bir yandan. Özel günlerde, bir başarının ya da güzel bir haberin kutlamasında, doğum günlerinde, özlenen biriyle buluşulduğunda, bir jeste karşılık olarak sevdiklerimize yemek hediye edebiliriz. Hediye vermenin en güzel ve modern hali Jestiniyap, sevdiklerimizi anında mutlu eden bir uygulama. Jestiniyap ile sevdiklerinize dilediğimiz ürünü ya da hediye çekini, yemeği ya da etkinliği hediye olarak gönderebilir, onları anında mutlu ederken hediye seçme gibi zaman kaybı yaratan detaylardan ya da yoğun hayatta geciken buluşmalardan etkilenmeden hediyenizi ona ulaştırabilirsiniz. 

Bank Card