Aktif Pedal

Nirve Sunflower 3 Cruiser Kadın

4.097,63 TL 2.642,68 TL

Nirve Sunflower 3 Cruiser Kadın Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda belirtilen bağlantıya tıkladığında mesajınızı ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirttiği adrese ulaştırılmak üzere en kısa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar:

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ulaşır?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen işleme alınır ve ürün 3 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

Bisiklet, kategorisine ait Nirve Sunflower 3 Cruiser Kadın

Çevremizdeki Dünya her ne kadar büyük bir hızda değişse de kalite, adanmışlık ve tarz gibi özellikler her zaman talep edilecektir. Nirve Sports tasarladığı el yapımı yüksek kaliteli bisikletler ile bisiklete her binişinizde size vaat ettiklerini gerçekleştirir. Nirve Sport konfor bisikletlerinde yenilikçi tasarımlarıyla endüstride lider konumdadır.  Nirve’ün orjinal kadro tasarımı, çarpıcı grafikleri ve renkleri, üstün konforu ve yüksek kaliteli imalatı ve materyal kalitesi ile sizleri yıllarca kendi tarzı ile  taşıyacaktır.

Bisiklet endüstrisinde artık yeni bir çığır açılıyor; Bisiklet Rönesansı- artık herkes ithiyacı olmayan bisiklet teknolojileri konusunda endişe etmeden rahatça bisikletlerine binebilecek. Bisiklete binmek iyi bir egzersizdir aynı zamanda da çevre dostudur, Nirve ile bisiklete kendi tarzınızda binersiniz. 
Nirve Sport’un beraber çalıştığı tasarımcıların arasında Frank, John Deere, Hello Kitty, Pink Panther, Mooneyes, Barris Kustoms, Drew Brophy  ve Robert August Surfboards gibi öncü isimler vardır.

 

Arka fren kontra sistemlidir

Bank Card