Yal├ž─▒nlar

Nikon D3400 18-55 VR II

3119 TL 2999 TL

Nikon D3400 18-55 VR II Jesti!... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda belirtilen ba─člant─▒ya t─▒klad─▒─č─▒nda mesaj─▒n─▒z─▒ ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirtti─či adrese ula┼čt─▒r─▒lmak üzere en k─▒sa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar:

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, sat─▒n al─▒nd─▒─č─▒ tarihten itibaren 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ula┼č─▒r?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen i┼čleme al─▒n─▒r ve ürün 3 i┼č günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:


User review rating: Nikon D3400
Marka    Nikon
Model    D3400
Çözünürlük    24.20 Mpixel
Maksimum çözünürlük    6000x4000
Minimum çözünürlük    2992x2000
Sensör boyutlar─▒    23.5x15.6mm
Sensör tipi    CMOS
Optik Zoom    n/a
Odak uzakl─▒─č─▒ çarpan─▒    n/a
Geni┼č aç─▒ zoom (mm)    n/a
Tele zoom (mm)    n/a
Dijital zoom    n/a
Otomatik odaklama    Evet
Manuel odaklama    Hayir
Odak uzakl─▒─č─▒ (cm)    n/a
Makro odak uzakl─▒─č─▒ (cm)    n/a
Fla┼č modlar─▒    
anti red-eye
auto
fill in
rear curtin
slow flash
Bellek türü    
SD
SDHC
SDXC
ISO oran─▒    auto, 100 -25600
Diyafram önceli─či    Evet
Geni┼č aç─▒ minimum diyafram    n/a
Geni┼č aç─▒ maksimum diyafram    
Telefoto minimum diyafram    n/a
Telefoto maksimum diyafram    
Çekim h─▒z─▒ önceli─či    Evet
Minimum çekim h─▒z─▒ (sn)    30
Maksimum çekim h─▒z─▒ (sn)    1/4000
Seri çekim (kare/sn)    5
Dahili fla┼č    Evet
Harici fla┼č    Evet
Harici fla┼č türü    Hot-shoe
Metrajlama    
Centre weighted
Matrix
Spot
Pozlama telafisi    
+/- 5EV in 1/3 steps
Beyaz ayar─▒    
Auto
Cloudy
Flash
Fluorescent
Incandescent
Manual
Shade
Sunlight
Video çekimi    Evet
Sesli video çekimi    Evet
Maksimum video çözünürlü─čü    1920x1080
Minimum video çözünürlü─čü    1280x720
Kare say─▒s─▒ (kare/sn)    60
Ses kay─▒t    Evet
Optik vizör    Evet
Elektronik vizör    Hayir
LCD ekran    Evet
LCD ekran boyutlar─▒    3.0-inch
LCD çözünürlü─čü (piksel)    921,000
Kendi kendine çekim    Evet
USB ba─člant─▒s─▒    USB 2.0 Hi-Speed
Video ç─▒k─▒┼č─▒    Evet
Firewire    Hayir
Bluetooth    Hayir
Resim format─▒    
JPEG
NEF
NEF - JPEG
Pil-Batarya türü    
Li-Ion
A─č─▒rl─▒k    445g.
Boyutlar (mm)    124.0x98.0x75.5mm
Nikon 3400 

Vakit geldi. D3400 ile foto─čraflar─▒n─▒z─▒ harika bir ┼čekilde çekin ve an─▒nda payla┼č─▒n.

DSLR kalitesinde görüntüler çekmeyi ve payla┼čmay─▒ son derece kolayla┼čt─▒ran D3400. Nikon’un SnapBridge¹ teknolojisi foto─čraf makinesini Bluetooth®² üzerinden ak─▒ll─▒ cihaz─▒n─▒za ba─čl─▒ tuttu─čundan, çekim yapt─▒─č─▒n─▒z s─▒rada bile foto─čraflar─▒ senkronize edebilirsiniz. Telefonunuzu elinize ald─▒─č─▒n─▒zda foto─čraflar─▒ an─▒nda görebilir ve payla┼čabilirsiniz. Çaba harcaman─▒za ve beklemenize gerek kalmaz.

Üstelik bunlar s─▒radan foto─čraflara benzemez. 24.2 MP DX biçimli büyük sensör dü┼čük ─▒┼č─▒kta ola─čanüstü sonuçlar elde etmenizi sa─člar ve NIKKOR objektifinizle birlikte çal─▒┼čarak sanatsal görünümlü bir arka plan bulan─▒kl─▒─č─▒ sunar. Basit Mod foto─črafç─▒l─▒k becerilerinizi geli┼čtirmenize yard─▒mc─▒ olurken, yüksek kapasiteli pil D3400'ün her an haber ak─▒┼č─▒n─▒za canl─▒l─▒k katmaya haz─▒r olmas─▒n─▒ sa─člar.

ARKADA┼×LARINIZI ┼×A┼×IRTIN: DSLR RESIM KALITESI
D3400 ellerinizde oldu─ču sürece, her seferinde etkileyici kalitede görüntüler elde etmek kolayd─▒r. Enstantane çekimlerinin ötesine geçin ve dü┼čük ─▒┼č─▒kta çekim yaparken ba┼č döndürücü sonuçlara ula┼čman─▒n ya da pürüzsüz arka plan bulan─▒kl─▒─č─▒na sahip portreler elde etmenin tad─▒n─▒ ç─▒kar─▒n. Hem foto─čraf hem de film çekimlerinde 24,2 megapiksel DX biçimli büyük sensör Nikon'un güçlü EXPEED 4 görüntü i┼člemcisi ve NIKKOR objektifinizle birlikte çal─▒┼čarak zengin ayr─▒nt─▒lara sahip sonuçlara ula┼čman─▒z─▒ sa─člar. 100 ile 25600 aras─▒n─▒ kapsayan geni┼č ISO ─▒┼č─▒k duyarl─▒l─▒─č─▒ aral─▒─č─▒ sayesinde bir etkinli─čin karanl─▒─č─▒nda ya da romantik bir ak┼čam yürüyü┼čünde bile net sonuçlar elde edebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak foto─čraf makinesi sürekli ba─čl─▒ kald─▒─č─▒ndan, payla┼čmaktan gurur duyaca─č─▒n─▒z görüntüler çekme özgürlü─čüne sahip olursunuz. An─▒nda.

AKILLI CIHAZINIZA SÜREKLI BA─×LI KALINMASINI SA─×LAYAN SNAPBRIDGE¹ ILE ANINDA PAYLA┼×IN

DSLR kalitesinde görüntülerle sosyal haber ak─▒┼člar─▒n─▒za saniyeler içinde canl─▒l─▒k kat─▒n! Nikon'un devrim niteli─čindeki SnapBridge’i, Bluetooth® low energy (BLE) teknolojisini² kullanarak D3400'ün ak─▒ll─▒ telefon ya da tabletinizle sürekli, dü┼čük enerjili bir ba─člant─▒ kurmas─▒n─▒ sa─člar. Foto─čraf makinesini ak─▒ll─▒ cihaz─▒n─▒za ba─člamak kolayd─▒r. Ba─člant─▒ bir kere kurulduktan sonra hep aç─▒k kal─▒r. Foto─čraf makinesi, nerede olursan─▒z olun her seferinde yeniden ba─članman─▒za gerek kalmadan foto─čraflar─▒ çekim yapt─▒─č─▒n─▒z s─▒rada ak─▒ll─▒ cihaz─▒n─▒zla senkronize edebilir. Foto─čraf makinenizin pilini tüketme konusunda endi┼čelenmenize gerek kalmaz ve ak─▒ll─▒ cihaz─▒n─▒z─▒ kesinti ya┼čamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. SnapBridge görüntülerinizi aktarmak için arka planda çal─▒┼č─▒r. Ak─▒ll─▒ cihaz─▒n─▒z─▒ elinize ald─▒─č─▒n─▒zda foto─čraflar─▒n─▒z─▒n cihazda oldu─čunu görürsünüz: Çekim yapt─▒─č─▒n─▒z s─▒rada senkronize edilen görüntülerin kolayca gözden geçirilebilmesi ve sosyal medyaya h─▒zla yüklenebilmesi için otomatik olarak yeniden boyutland─▒r─▒l─▒r. Foto─čraf makineniz uyku modundayken bile foto─čraflar─▒n─▒z─▒ ak─▒ll─▒ cihaz─▒n─▒zla senkronize edebilir. D3400'ün görüntüleme gücü, takipçilerinizin hep daha fazlas─▒n─▒ isteyece─či içerikler olu┼čturman─▒za imkan tan─▒r. SnapBridge ile foto─čraflar─▒n─▒z─▒ çekti─činiz an payla┼čabilirsiniz.

SNAPBRIDGE HAKKINDA DAHA FAZLA B─░LG─░

HER YERDE DAHA IYI GÖRÜNTÜLER ÇEKIN: DURUP DINLENMEKSIZIN ÇEKIM YAPAN KÜÇÜK DSLR

Kapt─▒─č─▒n─▒z gibi d─▒┼čar─▒ ç─▒kabilece─činiz hafif D3400, unutulmaz yüksek çözünürlüklü foto─čraflar ve filmler çekmek için kullanabilece─činiz harika bir foto─čraf makinesidir. Foto─čraf makinesinin dü┼čük enerji kullanan tasar─▒m─▒ ve yüksek kapasiteli pili sayesinde ┼čarj edilmi┼č³ bir pille daha uzun süre ve 1200 kareye kadar çekim yapabilirsiniz. 7,5 cm'lik (3,0 inç) yüksek çözünürlüklü büyük LCD ekran, kareleri olu┼čturup incelemenize ve kusursuz netlikte özel efektler uygulaman─▒za imkan tan─▒r. Nerede olursan─▒z olun, foto─čraf makinesinde kullanabilece─činiz Basit Mod diledi─činizde size ad─▒m ad─▒m yard─▒m sa─člar. DSLR foto─črafç─▒l─▒─č─▒na yeni ba┼čl─▒yorsan─▒z ya da daha fazla bilgi edinmek istiyorsan─▒z Basit Mod'dan daha iyi bir yard─▒mc─▒ bulamazs─▒n─▒z: Yan─▒n─▒zda bir uzman varm─▒┼č gibi hissetmenizi sa─člayan bu mod, harika foto─čraf ve filmler çekebilmeniz için foto─čraf makinesinin ayarlar─▒n─▒ tam olarak nas─▒l ayarlaman─▒z gerekti─čini gösterir.

NIKON DSLR AVANTAJI: HASSASLIK VE GÜZELLIK

Bu kadar göz al─▒c─▒ kareleri kolayca çekebilmek için gerekli h─▒z, hassasl─▒k ve kullan─▒m rahatl─▒─č─▒na yaln─▒zca bir Nikon DSLR ile sahip olabilirsiniz. ─░ster yak─▒n çekim yap─▒yor olun ister uzaktan, foto─čraf makinesinin son derece keskin otomatik netleme (AF) sistemi konunuza hemen kilitlenir ve konunun net kalmas─▒n─▒ sa─člar. Aksiyon ba┼člad─▒─č─▒nda D3400 tam 5 fps h─▒zla çekim yaparak saniyede be┼č göz al─▒c─▒ görüntü yakalayabilir. Efsanevi NIKKOR objektifleri her seferinde renkli ve net kareler elde etmenizi sa─člar. Nikon'un dünyaca ünlü ergonomik tasar─▒m─▒ sayesinde önemli kontrollere kolayca eri┼čebilirsiniz. Foto─čraf makinesinin optik vizörü sayesinde foto─čraf kompozisyonu bir ak─▒ll─▒ telefon ya da kompakt foto─čraf makinesinde oldu─čundan çok daha tatmin edicidir. ─░┼čte o an foto─črafç─▒l─▒k gerçekten foto─črafç─▒l─▒k gibi gelmeye ba┼člar: Gözünüzü vizöre dayad─▒─č─▒n─▒zda objektifin görü┼č alan─▒n─▒ net bir ┼čekilde görebilirsiniz. Vizör güne┼č ─▒┼č─▒─č─▒n─▒ ve dikkatinizi bozacak ┼čeyleri engelledi─činden konunuza odaklanabilirsiniz. Vizörle çekim s─▒ras─▒nda foto─čraf makinesini daha sabit tutaca─č─▒n─▒zdan, özellikle uzun bir objektifle uzaktaki konular─▒ çekerken daha sabit kareler elde edersiniz.

YÖNETMEN KOLTU─×UNA OTURUN: FULL HD FILMLER
D3400 ile foto─čraf çekmek, yapabileceklerinizin sadece yar─▒s─▒d─▒r. Video kaydetmek istedi─činizde, foto─čraf makinesinin D Film i┼člevi 50p/60p'ye kadar olan kare h─▒zlar─▒nda düzgün, ince detayl─▒ Full HD videolar kaydeder. Sürekli otomatik netleme, aksiyon h─▒zland─▒─č─▒nda metraj─▒n son derece keskin kalmas─▒n─▒ sa─člar. Üstelik, foto─čraf makinesinin geni┼č ISO ─▒┼č─▒k duyarl─▒l─▒─č─▒ aral─▒─č─▒ sayesinde sokaktan gece manzaralar─▒ veya iç mekan e─člencelerinin videosunu kolayca çekebilirsiniz. Çekimlerinize çarp─▒c─▒ bir hava katmak istiyorsan─▒z Nikon'un DX NIKKOR objektif serisi gören herkese parmak ─▒s─▒rtt─▒racak sinema tad─▒nda filmler olu┼čturmay─▒ kolayla┼čt─▒r─▒r. AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G gibi h─▒zl─▒ bir DX ana NIKKOR objektifle çekim yap─▒n ve göz al─▒c─▒ bir arka plan bulan─▒kl─▒─č─▒ ile konunuzu öne ç─▒karma f─▒rsat─▒n─▒n keyfini ç─▒kar─▒n. AF-P DX NIKKOR 18-55 mm kit objektifle çekim yapt─▒─č─▒n─▒zda neredeyse hiç sürücü gürültüsü içermeyen video metrajlar─▒ çekebilirsiniz.

YARATICILI─×INIZI KONU┼×TURUN: FOTO─×RAF MAKINESINDE UYGULANABILEN ÖZEL EFEKTLER VE PICTURE CONTROL'LER

D3400 yarat─▒c─▒l─▒─č─▒n─▒z─▒ beslemek için gerekli donan─▒ma sahiptir. Foto─čraf makinesinde uygulayabilece─činiz on farkl─▒ efekt, sanatsal bir dokunu┼čla çekim yapmay─▒ kolayla┼čt─▒r─▒r. Çekim yapmadan önce uygulamak istedi─činiz efekti belirtmeniz yeterlidir. Foto─čraf makinesindeki rötu┼č menüsü, çekim sonras─▒nda h─▒zla atmosferik efekt ekleme özgürlü─čü sunar. Daha ileri düzey seçenekler içinse foto─čraf makinesindeki Picture Control'leri kullanarak görüntülerin kontrast ve doygunlu─čunda ince ayar yapabilir ve tam istedi─činiz gibi görünen görüntüler elde edebilirsiniz. ─░zleme yak─▒nla┼čt─▒rma s─▒ras─▒nda ‘i’ dü─čmesine basarak foto─čraflar─▒ an─▒nda kesebilirsiniz. Foto─čraf makinesinin SnapBridge ba─člant─▒s─▒, yarat─▒c─▒ süreci sürdürmek için ak─▒ll─▒ telefonunuzdan ve tabletinizden yararlanman─▒za olanak tan─▒r. Sorunsuz foto─čraf senkronizasyonu sayesinde eserlerinizi ak─▒ll─▒ cihaz─▒n─▒zda incelemek ya da görüntüleri en sevdi─činiz uygulamada düzenlemeye devam etmek hiç olmad─▒─č─▒ kadar kolayd─▒r.

NIKON DSLR'INIZ: FOTO─×RAFÇILIK MACERALARINIZIN BA┼×LANGIÇ NOKTASI

Nikon DSLR'─▒n─▒z varsa sahip oldu─čunuz tek ┼čey bir foto─čraf makinesi de─čildir. Foto─črafç─▒l─▒kta yepyeni bir dünyay─▒ ke┼čfetme ┼čans─▒na da sahip olursunuz. DSLR'─▒n─▒z efsanevi NIKKOR objektiflerden tutun kullan─▒m─▒ kolay Nikon fla┼č ünitelerine ve daha birçok ┼čeye uzanan ve s─▒n─▒rs─▒z bir biçimde geni┼čletilerek sizinle birlikte büyüyebilen sistemin bir parças─▒d─▒r. NIKKOR objektiflerinin kalitesi, bir Nikon DSLR foto─čraf makinesinin di─čer tüm foto─čraf makinesi türlerine k─▒yasla sahip oldu─ču önemli bir avantajd─▒r ve D3400, neredeyse tüm olas─▒ çekim ko┼čullar─▒n─▒ kapsayan geni┼č DX biçimli NIKKORÔü┤ yelpazesiyle uyumludur. Güzel bir arka plan bulan─▒kl─▒─č─▒ için h─▒zl─▒ bir ana objektif, uzak konular için bir telefoto objektifi veya dramatik kompozisyon için geni┼č aç─▒l─▒ bir objektif kullan─▒n. I┼č─▒─č─▒n yarat─▒c─▒ potansiyelini ke┼čfetmeye haz─▒r oldu─čunuzda, Nikon'un ünlü Speedlight fla┼č birimleri bunu kolayla┼čt─▒r─▒r. Bu ta┼č─▒nabilir fla┼č üniteleri ─▒┼č─▒─č─▒ da─č─▒tmay─▒ veya yumu┼čatmay─▒, gün ─▒┼č─▒─č─▒nda çekilen resimleri daha etkili hale getirmeyi, zay─▒f ─▒┼č─▒k çekimlerini geli┼čtirmeyi veya ters ─▒┼č─▒kl─▒ ortamlarda bile çekilen karelerin daha fazla ayr─▒nt─▒s─▒n─▒ verebilmeyi kolayla┼čt─▒r─▒r.

 

¹ D3400 Wi-Fi ba─člant─▒s─▒n─▒ desteklemedi─činden, ┼ču SnapBridge özellikleri kullan─▒lamaz: Bir ak─▒ll─▒ cihazla uzaktan çekim, özgün boyutta dura─čan görüntü aktar─▒m─▒, film aktar─▒m─▒.
² Bluetooth® marka ad─▒ ve logolar─▒, Bluetooth SIG, Inc. ┼čirketine ait tescilli ticari markalard─▒r ve bu tür markalar, Nikon ve Ba─čl─▒ Kurulu┼člar─▒ taraf─▒ndan lisans kapsam─▒nda kullan─▒lmaktad─▒r.
³ CIPA Standartlar─▒na göre, tek kare modunda ve Bluetooth® kullan─▒lm─▒yorken.
Ôü┤ Diyafram halkal─▒ objektifler uyumlu de─čildir.

Bank Card