Yal├ž─▒nlar

Nikon Coolpix W100 - Yellow

1129 TL

Nikon Coolpix W100 - Yellow Jesti!... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda belirtilen ba─člant─▒ya t─▒klad─▒─č─▒nda mesaj─▒n─▒z─▒ ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirtti─či adrese ula┼čt─▒r─▒lmak üzere en k─▒sa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar:

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, sat─▒n al─▒nd─▒─č─▒ tarihten itibaren 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ula┼č─▒r?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen i┼čleme al─▒n─▒r ve ürün 3 i┼č günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

Suya dayan─▒kl─▒ COOLPIX W100 ile tatildeki tüm e─členceli anlar─▒n─▒z─▒ an─▒nda payla┼č─▒n.

Su alt─▒nda 10 metrelik¹ bir derinli─če dayanmas─▒n─▒n yan─▒nda 1,8 metreye kadar ┼čoka², -10°C dereceye kadar so─ču─ča ve toza¹ dayan─▒kl─▒ oldu─čundan, hayattan yiyece─či tüm darbelere haz─▒rl─▒kl─▒d─▒r.

Siz yüksek kaliteli foto─čraflar ve stereo sesli Full HD videolar çekerken, SnapBridge kolayca depolayabilmeniz ve payla┼čabilmeniz için görüntüleri otomatik olarak ak─▒ll─▒ cihaz─▒n─▒za aktar─▒r. Özel tek dokunu┼čluk dü─čmeler ve kullan─▒m─▒ kolay arabirimi sayesinde basit bir kullan─▒ma sahiptir ve çocuklar için özel bir çocuk menüsü bile sunar.

13,2 megapiksel COOLPIX W100, çekim yapmay─▒ herkes için basitle┼čtirir.


END─░┼×EYE YER BIRAKMAYAN DAYANIKLILIK
Bu foto─čraf makinesi hayat─▒n tüm darbelerine kar┼č─▒ dayan─▒kl─▒d─▒r. 10 metreye kadar suya dayan─▒kl─▒¹ ve 1,8 metreden dü┼čürüldü─čünde ┼čoka dayan─▒kl─▒² oldu─čundan, elinizden dü┼čürdü─čünüzde ya da havuza dalarken zarar görmesinden endi┼čelenmenize gerek kalmaz. Üstelik, -10°C dereceye kadar so─ču─ča ve toza dayan─▒kl─▒¹ oldu─čundan, hiç endi┼čelenmeden istedi─činiz yere götürebilirsiniz. Rahatlayabilir ve çekim yapmay─▒ herkes için e─členceli hale getirmenin keyfini ç─▒karabilirsiniz.


SNAPBRIDGE ─░LE KOLAY PAYLA┼×IM
SnapBridge ile yüksek kaliteli Nikon görüntüleriniz saniyeler içinde sosyal a─člar─▒n─▒za renk katabilir. Foto─čraf makineniz ile be┼č adede kadar ak─▒ll─▒ cihaz aras─▒nda dü┼čük güç tüketimli, sürekli bir ba─člant─▒ sa─člamak için Bluetooth® dü┼čük enerji (BLE) teknolojisi kullan─▒r. Foto─čraflar─▒n─▒z, çekti─činiz s─▒rada otomatik olarak telefonunuza veya tabletinize aktar─▒l─▒r. Foto─čraflar─▒n─▒z─▒n aktar─▒lmas─▒ için ak─▒ll─▒ cihaz─▒n─▒z─▒ elinize alman─▒z yeterli: Çekim yapt─▒─č─▒n─▒z s─▒rada senkronize edilen görüntüler otomatik olarak yeniden boyutland─▒r─▒l─▒r, böylece incelemeniz veya en sevdi─činiz uygulamada düzenlemeniz kolay ve sosyal a─člara yüklemek h─▒zl─▒d─▒r. Her foto─čraf─▒ otomatik olarak senkronize etmek istemiyorsan─▒z birkaç basit kontrol sayesinde belirli foto─čraflar─▒ manuel olarak senkronize edebilir, görüntüleri daha yüksek çözünürlükte aktarabilir ve filmleri senkronize edebilirsiniz.


FULL HD VIDEO ÇEK─░N
Tek bir dü─čmeye dokunarak arkada┼člar─▒n─▒zla ve ailenizle harika filmler olu┼čturun. Stereo sesli Full HD 1080p video çekimi yapmak için tek ihtiyac─▒n─▒z olan özel video kay─▒t dü─čmesine basmakt─▒r. Aksiyon ba┼člad─▒─č─▒nda, unutulmayacak hareketli anlar─▒ kaydetmeye hep haz─▒r olursunuz ve Elektronik VR (Titre┼čim Azaltma) sayesinde filmleriniz ak─▒c─▒ olur. Bunlarla da kalmay─▒p filmlerinizin minyatür sahneler gibi görünmesini sa─člayan Diorama efektiyle denemeler yapabilir ve iste─če ba─čl─▒ bir HDMI kablosuyla HDTV'nizde izleyebilirsiniz. Sosyal payla┼č─▒mlar için harika olan kaliteli filmlerle özel kutlamalara ve yolculuk sahnelerine hayat verin.


HER SEFER─░NDE YÜKSEK KAL─░TEL─░ GÖRÜNTÜLER ÇEK─░N
Kristal berrakl─▒─č─▒ndaki bir NIKKOR objektif ve 13,2 MP CMOS görüntü sensörüyle grenli foto─čraflara ve kaç─▒r─▒lan anlara elveda deyin. 6x Dynamic Fine Zoom'a³ geni┼čletilebilen NIKKOR 3x optik zoom, sizi konunuza daha da yak─▒nla┼čt─▒rarak hem e─člencenin tamam─▒n─▒ hem de harika yüz ifadelerini yakalaman─▒za imkan tan─▒r. Her seferinde elde edece─činiz yüksek resim kalitesi, payla┼čmaktan gurur duyaca─č─▒n─▒z görüntüler ve videolar çekmenize yard─▒mc─▒ olur.


KOLAY VE SEZG─░SEL KULLANIM
Bir aksiyonun tam ortas─▒nda en son dü┼čünmek isteyece─činiz ┼čey foto─čraf makinenizi nas─▒l çal─▒┼čt─▒raca─č─▒n─▒zd─▒r. COOLPIX W100 i┼činizi kolayla┼čt─▒r─▒yor. Dört özel dü─čmeyle menüye do─črudan eri┼čebilirsiniz ve kullan─▒m─▒ basit bir arabirim ihtiyac─▒n─▒z olan özelli─či kolayca bulman─▒za yard─▒mc─▒ olur. Küçük eller taraf─▒ndan kolayca kullan─▒lan büyük dü─čmeler, her ya┼čtan foto─črafç─▒n─▒n rahatça çekim yapmas─▒n─▒ sa─člamak için tasarlanm─▒┼čt─▒r. Kolay otomatik mod'u seçti─činizde foto─čraf makineniz tüm ayarlar─▒ sizin yerinize optimize ederek her seferinde harika görüntüler elde etmenizi sa─člar. 230 k-noktal─▒ 6,7 cm/2,7 inç boyutlu büyük TFT LCD ekran, karelerinizi çerçevelemeyi kolayla┼čt─▒r─▒r ve sahip oldu─ču yans─▒ma önleyici kaplama ve parlakl─▒k ayar─▒ sayesinde dü┼čük ─▒┼č─▒kta veya do─črudan güne┼č ─▒┼č─▒─č─▒nda bile her zaman net bir görünürlük sa─člar. Mikro USB ile ┼čarj olma özelli─či sayesinde foto─čraf makinenizi h─▒zla ┼čarj edebilir ve kusursuz anlar─▒ yakalamaya hep haz─▒r olursunuz.


A─░LE DOSTU ÖZELL─░KLER
COOLPIX W100, yeti┼čkin veya çocuk menülerinden birini seçmenize imkan tan─▒yan Çe┼čitlilik menüsü sayesinde en küçük foto─črafç─▒lar için bile çekim yapmay─▒ kolayla┼čt─▒r─▒r. Çocuk menüsündeki parlak renklere sahip Aç─▒l─▒┼č ekranlar─▒, çekim zaman─▒na ba─čl─▒ olarak gündüzleri ve geceleri farkl─▒ görünür. Çekim yapmay─▒ daha e─členceli hale getirmek için Aç─▒l─▒┼č karakterleri de gösterilir. Çocuklar görüntülerine çizgi film efektleri ekleyebilir ya da kalpler ve y─▒ld─▒zlar gibi sevimli damgalarla oynayabilir. Foto─čraf makineniz her ya┼čam tarz─▒na uygun çe┼čitli canl─▒ renklerde sa─članmaktad─▒r.


GÖRÜNTÜ EFEKTLER─░YLE YARATICILI─×INIZI KONU┼×TURUN
Renkleri vurgula (siyah-beyaz bir görüntüye çarp─▒c─▒ renkler ekleme) efektinden Bal─▒k gözü ve Oyuncak foto─čraf makinesi efektine kadar birçok farkl─▒ efektle foto─čraflar─▒n─▒z─▒n öne ç─▒kmas─▒n─▒ sa─člay─▒n. Büyüleyici rötu┼č menüsündeki Rimel, Di┼čleri beyazlat veya Ruj gibi seçeneklerle herkese yepyeni bir tarz katabilirsiniz. Bunlarla da kalmay─▒p Çoklu pozlama ayd─▒nlat ile foto─čraflar─▒n─▒za ─▒┼č─▒k izleri ekleyebilir veya foto─čraf makinenizde sesli bir Slayt gösterisi olu┼čturabilirsiniz. Bir daha asla tats─▒z tuzsuz bir çekim günü ya┼čamay─▒n!


KUSURSUZ PORTRELER ARTIK ÇOK BAS─░T
Ak─▒ll─▒ portre sistemi, ailenizin ve arkada┼člar─▒n─▒z─▒n ┼č─▒k portrelerini çekmenizi kolayla┼čt─▒r─▒r. Konunuzun yüz bölgesini otomatik olarak alg─▒lay─▒p netleyen Yüz öncelikli AF gibi özellikleri etkinle┼čtirir. Konunuz hareket etti─činde ya da foto─čraf─▒n─▒z─▒n kompozisyonunu de─či┼čtirdi─činizde bile otomatik olarak konunuzun yüzünü netlemeye devam eder. Gülümseme modu'nda konunuzun gülümsedi─či alg─▒lan─▒nca deklan┼čör serbest b─▒rak─▒l─▒rken, Göz k─▒rpma uyar─▒s─▒ foto─čraf çekildi─či s─▒rada konunuzun gözlerini kapatt─▒─č─▒n─▒ an─▒nda size bildirerek foto─čraf─▒ yeniden çekmenize imkan sa─člar. Su alt─▒nda insan yüzleri alg─▒land─▒─č─▒nda otomatik olarak su alt─▒ foto─čraflar çekmenizi sa─člayan Su alt─▒ yüz çerçeveleme sayesinde havuz kenar─▒nda veya kumsalda çekim yaparken ─▒slanman─▒za gerek kalmaz.


GÜVEN─░L─░R KESK─░N NETLEME
Dahili Hedef bulan AF özelli─či (Otomatik modda) sayesinde her görüntünüzde keskin netli─če sahip olursunuz. Foto─čraf─▒n─▒zdaki ana konuyu do─čru bir biçimde tahmin etti─činden, otomatik netleme için görüntüyü çerçevelemeniz yeterli olur. Netleme alan─▒ deklan┼čöre bas─▒lmadan önce ekranda gösterildi─činden, görüntünüzün ana oda─č─▒n─▒n tam olarak nerede oldu─čunu bilirsiniz. ─░nsan konular─▒nda netleme için yüzler önceliklidir.

Bank Card