Sunset Grill & Bar

Nigiri Moriawase

110 TL

Hangisini sevdiğini bilmiyorsanız, bu jest tam size göre. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Sunset Grill&Bar jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, SMS'te belirtilen QR Kodu’nu ya da jest kodunu restoran görevlilerine ileterek jestini kullanabilecektir. 

Randevu alınması gerekli mi?

Rezervasyon ile hizmet verilmektedir. (0212) 287 03 57 numaralı telefon aranarak rezervasyon alınabilir. Rezervasyon iptalleri 24 saat öncesinden bildirilmelidir. 

Geçerlilik süresi ne kadar?

Sunset Grill&Bar jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

JEST HAKKINDA:

Sushi sevdiğini biliyor ama hangi sushi çeşidini sevdiğini bilmiyorsunuz. O zaman karışık bir sushi tabağına ne dersiniz? 

Sevgiliniz Sunset Grill&Bar'da olduğunu söylediğinde, arkadaşlarınızla her ay yaptığınız buluşmaya işiniz çıktığı için katılamadığınızda, buluşmaya arkadaşlarınız sizden önce gittiğinde ve benzeri birçok durumda jest yapabilir, kimi zaman kendinizi affettirmek için kimi zaman sevdiklerinizi gülümsetmek için ama her zaman önce mutlu etmek için Jestiniyap uygulamasını kullanabilirsiniz. Küçük hediyeler büyük mutluluklar getirir. 

Eşsiz manzarasıyla İstanbul'un en özel restoranlarından biri olan Sunset Grill&Bar'da sevdiklerinize jest yapabilir, onların keyifli yemeklerine jestinizle eşlik edebilirsiniz. 

Karışık sushi lezzetlerinden oluşan Nigiri Moriawase, mükemmel lezzet seçenekleri ile en çok tercih edilen sushi jestlerinden biri.

Tabakta sunulan sushi çeşitleri:

Ebi
Ika
Maguro
Kani
Shake
Kyuri Maki
Sesame Maki

Bank Card