Network Network

Network

Network
JESTLER
GENEL B─░LG─░
┼×UBELER

JEST KULLANIMI

NetWork'de jesti yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa mesaj ula┼čacak ve jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, jestiniz ile ilgili bilgilendirilecektir. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, NetWork'un Türkiye'deki diledi─či ma─čazas─▒na giderek kendisine gönderilen Jest Kodunu yetkililere gösterip jestinden faydalanabilmektedir.

NetWork Jest Çekleri; Türkiye'deki tüm Network, Que ve Divarese ma─čazalar─▒nda geçerlidir.

Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

NetWork Jest Çeklerinde toplam tutar─▒n tek seferde kullan─▒lma zorunlulu─ču bulunmamaktad─▒r. Örne─čin, 100 TL tutar─▒ndaki jest çeki, toplam─▒ 100 TL olacak ┼čekilde birden fazla al─▒┼čveri┼čte kullan─▒labilir.

NetWork dünyas─▒na ait jest çekleri 15.06.2018 tarihine kadar kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

NETWORK HAKKINDA

Boyner Holding Grup ┼čirketlerinden AY Marka Ma─čazac─▒l─▒k A.┼×. çat─▒s─▒ alt─▒nda Türkiye haz─▒r-giyim sektörüne 1999 y─▒l─▒nda kat─▒lan NetWork, 21. yüzy─▒l─▒n çok kültürlü yap─▒s─▒ndan beslenen, yeni aç─▒l─▒mlarla kendini zenginle┼čtiren, yarat─▒c─▒ ve dinamik çizgisini her zaman devam ettiren NetWork, özenle haz─▒rlad─▒─č─▒ kusursuz ve zamans─▒z tasar─▒mlar genç bir stilin izini sürüyor.

Kad─▒n ve erkek koleksiyonlar─▒ sunan NetWork, ilgi çekici koleksiyonlar─▒n─▒ zenginle┼čtirmeye devam ediyor. Kad─▒nlar için; bluz, gömlek, elbise, ceket, yelek, tulum, pantolon, ┼čort, tayt, mont, kaban, ayakkab─▒, bot, çizme, sandalet, çanta, kemer gibi ürünler sunan NetWork, erkekler için haz─▒rlad─▒─č─▒ koleksiyonlar─▒n─▒n ürün çe┼čitlili─či ile de fark yarat─▒yor. Erkekler için; gömlek, ceket, yelek, pantolon, çanta, cüzdan, kemer, ayakkab─▒ gibi ürünler sunan NetWork, çizgisi net bir stile rehberlik ediyor.