Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Neo Revie Oksijen Cilt Bakımı (6'lı Paket)

2750 TL

Sevdikleriniz için etkili ve uzun süreli bir bakım. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Haftada bir kez uygulanmaktadır. Bir seansın süresi 1 saattir.

6 seanslık Neo Bright Leke Açıcı Cilt Bakımı (6’lı Paket) bir yıl için yeterli olacaktır.

Neo Bright Leke Açıcı Cilt Bakımı, bir OxyGeneo bakımıdır. Oxigeno teknolojisi, Neo Revive ve Neo Bright olarak iki farklı başlık altında geçmektedir.

OxyGeneo nedir?
Yeni nesil Cilt bakımı teknolojisi OxyGeneo, üç temel bakımı aynı anda sunan ve bu özelliğiyle diğer yöntemlerden de ayrılan bir cilt bakımı ürünüdür. OxyGeneo, cildin dış tabakasını ölü hücrelerden arındırırken benzersiz yeniden canlandırıcı formülüyle cildi besler ve cilde ihtiyacı olan oksijeni içten sağlar. Cilde oksijen sağladığı bilinen doğal kaplıcalardan ilham alarak ortaya çıkan OxyGeneo daha pürüzsüz bir cilde sahip olmayı sağlar.

Nasıl uygulanır?
Arındırma, besleme ve oksijen sağlama yoluyla cilde etki eden OxyGeneo, doğal kaplıcaların ciltte yarattığı etkiyi taklit ederek vücutta bakım yapılan bölgelere oksijen gönderen bir tepki oluşumunu tetikler. Aynı anda, cildi ölü hücrelerden arındırırken uygulama sırasında ve sonrasında cildin temel gıda maddeleriyle beslenmesi için uygun ortamı yaratır. Özel Capsugen sayesinde zengin içerikli aktif bileşenleri olan jel cildin altına ulaşır. OxyGeneo’nun oluşturduğu sayısız çok küçük karbondioksit kabarcıkları cilt yüzeyinde nazikçe patlar. OxyGeneo aplikatörü jeldeki karbondioksit kabarcıklarını gazdan arındırmak ve bu kabarcıklarla epidermisi beslemek üzere geliştirilmiştir.

OxyGeneo tüm cilt tiplerine uygulanabilir olmasıyla da oldukça faydalı bir tedavi yöntemidir. OxyGeneo hastanın kısa sürede yaptırabileceği pratik uygulamalar halinde cilde uygulanır. Her bir seansta, maksimum hijyenin sağlanması adına, tek kullanımlık materyaller kullanılır. OxyGeneo, tek başına uygulanabileceği gibi farklı estetik uygulamalarıyla birlikte de uygulanabilmektedir.

Çoğunlukla; düğün, toplantı öncesi ve özel günlerde daha çok tercih edilmekte olan bu ayrıcalıklı bakımlar Cilt üzerinde Flash bir etki yaratır. Düğün öncesi hangi cilt bakımı uygulanır sorusunun cevabı bu bakımda saklı.

Bank Card