Morhipo

Bronze Jest Çeki

150 TL

Jest Çeki, sevdiklerinize hangi jesti yapacağınıza karar veremediğinizde seçimi onlara bırakmanızı sağlayan bir Jestiniyap ayrıcalığıdır. ... devamını oku

1
Aynı anda sadece 1 hediye çeki alabilirsiniz.

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Morhipo jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, www.morhipo.com online mağazasında alışverişini tamamladıktan sonra sepet ekranının sağ tarafındaki hediye çekleri bölümünden kendisine gönderilen Jest Kodunu girerek jestini kullanabilir.

• Tüm ürünlerde / indirimlerde geçerli midir?

Hediye çeki, Morhipo 'da tüm ürünlerde geçerlidir fakat farklı indirim kodları ile birleştirilemez.Sepette ekstra indirimlerde kullanılabilir. 
Morhipo'dan yapacağınız alışverişler de kargo ücreti, hediye çekinizin bakiyesi dışında kartınızdan tahsis edilmektedir.

• Promosyonlu ve varsa farklı kampanyalarda hediye çekleri kullanılabilir mi?

Hediye çekleri ile yapılan alışverişlerde, marka ve mağazaların kendi ya da iş birliği içinde olduğu sadakat programlarından ve ilgili kampanyalarından yararlanılmaz. Ek olarak, ürün sayfasında ‘Marka tarafından gönderilecektir.’ yazan ürünlerde hediye çekleri yine geçerli değildir.

• Online alışverişlerde geçerli midir?

Jest Kodu, www.morhipo.com online mağazasında geçerlidir.

• Hediye çeki tutarı tek seferde mi kullanılmalı?

Jest Kodunun, tek seferde kullanılması gerekmektedir.

• Aynı alışverişte birden fazla hediye çeki kullanılabilir mi?

Aynı alışverişte birden fazla hediye çeki kullanılamaz.

• Hediye çekleri bakiye tutarlarının üzerinde mi kullanılmalıdır?

Çek tutarının altında yapılan alışverişlerde kargo ücreti ek olarak yansıtılır. Çek tutarının üzerinde yapılan alışverişlerde ise Morhipo'nun standart kargo ücretlendirmesi uygulanacaktır.

• Geçerlilik süresi ne kadar?

Hediye çekleri, 13.03.2020 tarihine kadar kullanılabilir.

• Hediye çeki iptal ya da iade edilebilir mi?

Jestiniyap'ta hediye çeklerinin iptal ve iadesi yapılamamaktadır. Morhipo'dan yapacağınız alışverişlerde iptal, iade ve kısmi iade durumunda, iptal,iade yada kısmi iade edilen tutar kadar hediye çekine geri yüklenecektir.

JEST HAKKINDA:

Jest Çeki, sevdiklerinize hangi jesti yapacağınıza karar veremediğinizde seçimi onlara bırakmanızı sağlayan bir Jestiniyap ayrıcalığıdır. Jestiniyap Morhipo Jest Çeki ile Morhipo'nun renkli dünyasında 150 TL değerinde alışveriş yapabilir.

Bank Card