Happy-Nes

Milky Way

131 TL

Kulaklıklar Happy-Nes ile artık daha renkli, daha canlı! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest Kullanımı

Happy-Nes'te gçerli bir jest sçtiğinizde, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişinin, kendisine ulaşan mesajda belirtilen çalışma saatleri içinde yine mesajda belirtilen iletişim bilgilerinden Happy-Nes mağazasını arayarak jest kodunu ve adresini bildirmesi gerekmektedir. Happy-Nes'in renkli ve eğlenceli teknolojik aksesuarlarından kendisi için sçtiğiniz jest, en kısa zamanda belirttiği adrese kargo ile gönderilecektir.

Happy-Nes'te geçerli, onlara özel sçtiğiniz jestlerinden 45 gün içinde faydalanabilirler.

Hijyenik faktörler nedeniyle risk taşıyan ürünlerin (kulaklık vs. gibi) iade ve değişimleri orijinal ambalajları açıldığı takdirde gerçekleştirilememektedir.

JEST HAKKINDA:

Ürün Rengi: Mixed
Cinsiyet: Unisex

Tüm Akıllı Telefonlar ile (Iphone, Samsung, Blackberry, HTC, Sony, LG, Motorola, etc), tabletler ve PC ler ile uyumludur.Özel tasarlanmış kulaklık ucu sayesinde dışarıdan gelen gürültüleri kontrollü bir şekilde azaltarak sesin size daha kaliteli ve temiz gelmesini sağlar. Değiştirilebilir kulak ped'leri ile kulağınız için en uygun boyu belirleyebilirsiniz. Kulaklığınız mikrofonludur, telefonda konuşabilir müzik dinlerken komut verebilirsiniz. Happy-Nes tasarımları Orijinal Philips marka kulaklıklar kullanılarak üretilmiştir. Mikrofon ve control talk özelliği bulunmaktadır.
 

Bank Card