Şükrü Dudu Barber's Club

Manikür

100 TL

Birçok kadın erkekte önce ellere bakar. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

• Şükrü Dudu Barber’s Club’da geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, ister kendisi arayarak ister Şükrü Dudu Barber's Club yetkilileri tarafından çalışma saatleri içinde aranarak Jest Kodu'nu bildirerek jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

• Şükrü Dudu Barber's Club’da jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

• Şükrü Dudu Barber's Club randevu ile hizmet vermektedir. Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

• Şükrü Dudu Barber's Club Randevu Saatleri: 10:00 – 19:00

JEST HAKKINDA:

Erkeklerin elleri de kuruluk, tahriş gibi sorunlar yaşar. Belli aralıklarla yaptıracakları manikür, erkeklerin de ellerini gönül rahatlığı ile sergilemelerini sağlar. Yapılan anketlere göre kadınların yarısından fazlasının erkekte ilk olarak ellere baktığını da eklemekte fayda var. Bakımlı ve manikürlü eller ilgi çekici bir görünümün ilk adımları olacak, sosyal hayatta iletişim kolaylığı sağlayacaktır. 

Dostlarınıza, sevdiklerinize bakım jestleri yaparak onlara ne kadar özel olduklarını hatırlatın. Erkek manikür yaptırır mı, erkekler nerede manikür yaptırır gibi sorularınızın cevabı olacak bu jestle, hem sık sık manikür yaptıran sevdiklerinize hem de manikürle ilk kez tanışacak erkeklere jestinizi yapın. 

Bank Card