Mandala Spa Holiday Inn İstanbul Airport

Bali Masajı (60 dk.)

180 TL 144 TL

Rahatlatmanın yolu bu masajdan geçiyor. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Mandala Spa Holiday Inn İstanbul Airport jesti yaptığınızda jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Mandala Spa Holiday Inn İstanbul Airport tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Mandala Spa Holiday Inn İstanbul Airport jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Bali Masajı, Endonezya’nın Bali bölgesine ait özel bir masaj türüdür. Bali Masajı, dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen, lenf sisteminize kan akışı sağlayan, enerji merkezlerini dengelemeye ve iç sisteminizin entegrasyonunu iyileştirmeye yardımcı olan bir masaj türüdür.

Bali masajında vücudun enerji noktalarına uygulanan yoğun olmayan yumuşak basınç ile enerji merkezleri arasında dengenin sağlanması amaçlanır. Vücudu etkileyen sinirlerin ayakta bulunması ve sinirler aracılığı ile vücudun rahatlatılabilmesinden dolayı diğer masajlardan farklı olarak Bali masajına baştan değil ayaklardan başlanır.

Farklı yağlar ile uygulanan bu rahatlatıcı masaj, pazartesi sendromundan önce yapabileceğiniz en ideal jest olabilir. Stresli bir toplantı öncesi, büyük bir sınav öncesi, önemli bir tören öncesi ve hatta sonrası… Bali Masajı jesti rahatlatıcı etkisinden dolayı jest yapacağınız kişiyi en çok dinlendiren jestler arasında. 

Bank Card