Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Luxury Palestra Ritüeli (140 dk.)

560 TL

Detoks etkisi yaşasın. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Bali Masajı, Cilt Bakımı, Kese & Köpük Masajı ile detoks etkisi yaşasın. 140 dakika sürecek bir dinlenme ritüeli. Vücudu dinlendiren ve dengeleyen Bali Masajı, temizleyici ve cildin saf doğasına uygun Arındırıcı Cilt Bakımı, tüm kasları gevşeten ve ruha dinginlik kazandıran Kese & Köpük Masajı… Cildin doğal yapısına uygun tüm bakımlar Luxury Palestra Ritual’de buluşuyor. Detoks etkisi bulunan bu özel masaj ve bakım ritüelinde bitki çayı ikramı bulunmaktadır.

Bali Masajı, Endonezya’nın Bali bölgesine ait özel bir masaj türüdür. Bali Masajı, dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen, lenf sisteminize kan akışı sağlayan, enerji merkezlerini dengelemeye ve iç sisteminizin entegrasyonunu iyileştirmeye yardımcı olan bir masaj türüdür.

Bali masajında vücudun enerji noktalarına uygulanan yoğun olmayan yumuşak basınç ile enerji merkezleri arasında dengenin sağlanması amaçlanır. Vücudu etkileyen sinirlerin ayakta bulunması ve sinirler aracılığı ile vücudun rahatlatılabilmesinden dolayı diğer masajlardan farklı olarak Bali masajına baştan değil ayaklardan başlanır.

Bank Card