Bienne Wellness Mövenpick Hotel

Lomi Lomi Masajı (60 dk)

350 TL

Lomi Lomi Masajı (60 dk) ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

• Bienne Wellness Mövenpick Hotel’de geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Bienne Wellness Mövenpick Hotel yetkilileri tarafından çalışma saatleri içinde aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

• Bienne Wellness Mövenpick Hotel’de geçerli jestler 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

• Bienne Wellness Mövenpick Hotel Çalışma Saatleri: 10:00 - 22:00

Hamam, Sauna ve Islak alan kullanımları fiyata dahildir.

JEST HAKKINDA:

Hawai dilinde, masaj anlamına gelen "Lomi Lomi" bir veya birden fazla masajcı tarafından yapılan yumuşak Hawai masajıdır. Sırt ve karın bölgesi üzerinde el ve kol gezdirerek uygulanır. Egzotik tomurcuk kokular ve şifa vaat eden şarkılarla sevdikleriniz keyifle rahatlayıp masajdan dinlenmiş olarak ayrılacak.

Tapınak masajlarının kraliçesi olarak kabul edilen bu masaj Hawai kültürünün ruhani bir parçasıdır. Kolun alt bölümü ve dirsek kullanılarak yapılan, değişken ve birbirine bağlı akıcı hareketler eklemlerin gevşemesini, ruhun serbest kalmasını sağlar. Özel Lomi Lomi Masajı, derin bir rahatlama hissi uyandırır.

Huna, Hawaii’nin zamanla eskimiş ezoterik geleneğidir. Lomi Lomi Masajı, Huna’nın herkesin sevgi ve uyum aramasından yola çıkan felsefesine dayalı olarak ortaya çıkmıştır. Lomi Lomi de kelime olarak masaj anlamına gelmektedir.

Mutluluk ve rahatlama vaadeden bu özel masaj sevdiklerinize de iyi gelecek. 

Bank Card