The Marmara Spa Taksim

Lomi Lomi Masajı (50 dk.)

459,40 TL

Hawaii’den gelen rahatlık hissi sevdiklerinize iyi gelecek. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

The Marmara Spa Taksim jesti yaptığınızda jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister The Marmara Spa Taksim tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

The Marmara Spa Taksim jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Hawai dilinde, masaj anlamına gelen "Lomi Lomi" bir veya birden fazla masör ve masöz tarafından yapılan yumuşak dokunuşlu bir Hawai masajıdır. Sırt ve karın bölgesi üzerinde el ve kol gezdirilerek yapılan bu masajda, rahatlama sürecine egzotik tomurcuk kokular ve şifa vaat eden şarkılar eşlik ediyor.

Tapınak masajlarının kraliçesi olan bu masaj Hawai kültürünün ruhani bir parçasıdır. Kolun alt bölümü ve dirsek kullanılarak yapılan, değişken ve birbirine bağlı akıcı hareketler eklemlerin gevşemesini, ruhun serbest kalmasını sağlar. Özel Lomi Lomi Masajı, derin bir rahatlama hissi uyandırır.

Huna, Hawaii’nin zamanla eskimiş ezoterik geleneğidir. Lomi Lomi Masajı, Huna’nın herkesin sevgi ve uyum aradığından yola çıkan felsefesine dayalı olarak ortaya çıkmıştır. Lomi Lomi de kelime olarak masaj anlamına gelmektedir.

Mutluluk ve rahatlama vaadeden bu özel masaj sevdiklerinize de iyi gelecek.

Bank Card