Green Park Spa Pendik

Lenf Drenaj (50 dk.)

170 TL 136 TL

Sizin gibi bir dostu olduğu için çok şanslı. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

The Green Park Pendik jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister The Green Park Pendik tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

The Green Park Pendik jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Elle yapılan lenf drenajı cilt hastalıklarının tedavisinde, ameliyat öncesi şişkinliklerde, cerrahi operasyon sonrası ödem oluşumunda, detoks sürecinde, selülit mücadelesinde yoğun olarak başvurulan etkili bir uygulamadır. Lenf dolaşımı, kan dolaşımına paralel çalışır ve vücudumuzun kirli atık sistemi olarak kabul edilebilir. Lenf Drenaj Masajı, özellikle ödemi azaltmak için en önemli uygulamadır. Son derece hafif, monoton, yavaş, ritmik ve cilt yüzeyine yapılan bir masajdır.

Lenf Drenaj Terapisi, lenf sıvısının akışını hızlandırır ve şişkinliği en aza indirerek rahatlık sağlamakta etkilidir. Bu masaj ile lenf akımı desteklenir ve ödemle oluşan şişkinlik azaltılabilir. Lenf Drenaj Masajı bedenimizi toksinden, bakteriden, mikroptan, kimyasal atıklardan ve sıvı fazlasından arındırır ve direnç sistemimizi güçlendirir. Güçlenen beden iç ve dış etkenlere karşı mükemmel bir direnç gösterir, bu sayede fizyolojik iyilik hali dışında ruhen de arınma sağlar. Ruhsal anlamda da iyileşme sağlamaktadır.

Ameliyatlar sonrası oluşan şişkinliklerin giderilmesinde de etkili olan bu masaj, benzer durumla karşılaşan arkadaşınıza ya da sevdiklerinize armağan edebileceğiniz hoş bir jest. 

Bank Card