Toyzz Shop

LEGO DUPLO Town ─░tfaiye Merkezi 10903

299.99 TL 279.99 TL

LEGO DUPLO Town ─░tfaiye Merkezi 10903 Jesti!... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda belirtilen ba─člant─▒ya t─▒klad─▒─č─▒nda mesaj─▒n─▒z─▒ ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirtti─či adrese ula┼čt─▒r─▒lmak üzere en k─▒sa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar:

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, sat─▒n al─▒nd─▒─č─▒ tarihten itibaren 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ula┼č─▒r?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen i┼čleme al─▒n─▒r ve ürün 3 i┼č günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

Çocu─čunuzun heyecan verici bir itfaiye merkezi ile ─▒┼č─▒kl─▒ ve siren sesli bir itfaiye kamyonu yapmas─▒na yard─▒m edin!

Modern DUPLO figürleriyle tan─▒d─▒k bir dünya olan LEGO DUPLO Kasaba’da gerçek hayattan olaylar─▒ canland─▒r─▒n. Yap─▒m─▒ kolay ─░tfaiye Merkezi’ni ziyaret edin ve oyunlar oynay─▒n, itfaiyecilerin kamp ate┼čini söndürme ve kuledeki itfaiyeci köpe─čini kurtarmak için merdivene t─▒rmanma al─▒┼čt─▒rmas─▒ yapmas─▒na yard─▒m edin. Ça─čr─▒ geldi─činde, küçük çocu─čunuzun itfaiyecileri itfaiye kamyonuna bindirmesine yard─▒m edin, yan─▒p sönen ─▒┼č─▒─č─▒ ve sireni aç─▒n ve cesur bir kurtarma operasyonuna daha gitmek üzere yola ç─▒k─▒n! 2 DUPLO figürü ile bir köpek figürü dahildir.

Parça Say─▒s─▒: 76

Bank Card