Toyzz Shop

L.O.L S├╝rpriz Bebekler Seri 2 Yeni

Oyuncaklar
54.99 TL
1 adet
├ťr├╝n A├ž─▒klamas─▒

JEST KULLANIMI

Toyzz Shop ma─čazalar─▒nda geçerli bir Oyuncak Jesti yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa ula┼čmaktad─▒r. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či çal─▒┼čma saatleri içinde arand─▒─č─▒nda jest kodunu ve adres bilgilerini belirtecek; jestiniz, en k─▒sa zamanda belirtti─či adrese kargoyla gönderilecektir. 

Toyzz Shop Oyuncak Jest Kodlar─▒ 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA

Son zamanlarda popülerlik kazanan oyuncak açma video'lar─▒ndan esinlenilerek geli┼čtirilen ve dünyada bir fenomen haline gelen L.O.L. Sürpriz Seri 2 bu kez ye┼čil ambalaj─▒yla ve yepyeni sürprizlerle kar┼č─▒m─▒zda! Her katman fermuar görseli olan yerinden kolayca aç─▒l─▒yor. Her katman aç─▒ld─▒─č─▒nda içindeki sürpriz bebe─če bir ad─▒m daha yakla┼č─▒l─▒yor ve her katmanda bebe─če ait birer ipucu veya aksesuar ç─▒k─▒yor.

1. ─░pucu etiketleri

2. Sürpriz özellik etiketleri

3. Su ┼či┼česi / barda─č─▒

4. Ayakkab─▒lar

5. K─▒yafet

6. Aksesuar

7. LOL Sürpriz Bebek (su ile sürpriz fonksiyonu ortaya ç─▒k─▒yor) 

35'den fazla yepyeni biriktirilebilir bebek, giyim ve tarzlar─▒na göre 3 farkl─▒ tema ile geliyor: Rock, Hip Hop ve Retro. Yayg─▒n, Nadir, Çok Nadir ve Çok Özel bebekleri biriktirmek çok heyecanl─▒ ve e─členceli! Üstelik, her bebe─čin suya sokuldu─čunda ortaya ç─▒kan sürpriz bir fonksiyonu var;a─čl─▒yor, çi┼č yap─▒yor, a─čz─▒ndan su f─▒┼čk─▒r─▒yor veya renk de─či┼čtiriyor.

Çocuklar L.O.L. topunu bebekleri sergilemek için, oyun seti veya ta┼č─▒ma çantas─▒ olarak kullanabilirler. Topun içinde 1 adet sürpriz figür ve koleksiyoncu rehberi bulunuyor.

GTIN: 06924880214026

Devam─▒ »