Toyzz Shop

L.O.L Evcil Hayvanlar 7 S├╝rpriz - Seri 3 Dalga 2

109.99 TL

L.O.L Evcil Hayvanlar 7 S├╝rpriz - Seri 3 Dalga 2 Jesti!... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda belirtilen ba─člant─▒ya t─▒klad─▒─č─▒nda mesaj─▒n─▒z─▒ ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirtti─či adrese ula┼čt─▒r─▒lmak üzere en k─▒sa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar:

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, sat─▒n al─▒nd─▒─č─▒ tarihten itibaren 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ula┼č─▒r?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen i┼čleme al─▒n─▒r ve ürün 3 i┼č günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

L.O.L evcil hayvanlar─▒n 7 katl─▒ sürprizini ke┼čfetmeye haz─▒r m─▒s─▒n? Her bir katmandaki ipuçlar─▒ ile sürpriz figürlere bir ad─▒m daha yakla┼č─▒n.

L.O.L EVC─░L HAYVANLAR Seri 3'te;

L.O.L Pets yumurtalar─▒n─▒n içerisinden birbirinden ┼čirin köpek ve kedi yavrular─▒, tav┼čanlar ve hamsterlar ç─▒kabiliyor. Paketlerin içerisinden ç─▒kan bu tatl─▒ L.O.L Pets figürlerini L.O.L bebekleriyle tamamlay─▒p sevimli aile olu┼čturun.

Yumurtan─▒n içerisinde bulunan sürpriz aksesuarlara ula┼čmak için; kumu, kürek ile kaz─▒n ve suyla ortaya ç─▒kacak sürprizi Pets figürünü suyla besleyip veya suya bat─▒r─▒n! Ortaya ç─▒kan sevimli L.O.L Pets aksesuarlar─▒ L.O.L bebekler ve minik L.O.L bebekler ile uyumludur.

7 a┼čamadan olu┼čan bu yumurtan─▒n; ipucu etiketleri, sürpriz özellik etiketleri, ┼či┼če, kürek, ayakkab─▒lar, aksesuar ve her figür suya bat─▒r─▒ld─▒─č─▒nda ortaya ç─▒kan sürpriz bir özelli─či vard─▒r. A─čl─▒yor, çi┼č yap─▒yor, a─čz─▒ndan su f─▒┼čk─▒rt─▒yor ve renk de─či┼čtirebiliyor!

L.O.L Evcil Hayvanlar 7 Sürpriz Seri 3'ün dalga 1 ve dalga 2 olmak üzere 2 farkl─▒ modeli vard─▒r.

Lol Petsi dalgalar─▒n 35’in üzerinde popüler ve çok özel sürpriz evcil hayvanlar─▒ biriktirmek çok e─členceli!

Üstelik çocuklar L.O.L sürpriz yumurtay─▒ Pets figürlerini sergilemek için, ta┼č─▒ma çantas─▒ veya oyun seti olarakta kullanabilirler. 1 adet Koleksiyoncu Rehberi bulunuyor.

L.O.L EVC─░L HAYVANLAR Seri 4'te;

Figüre ula┼čmak için katmanlar─▒n aç─▒ld─▒─č─▒ fermuarl─▒ k─▒sma sihirli lensle bakmak, sembollerin yan─▒ndaki harfleri gizli görev sayfas─▒na yazmak gerekiyor.

Her pakette; 1 ipucu etiketi, 1 ┼či┼če, 1 sihirli lens, mor ─▒┼č─▒k veya güne┼č ─▒┼č─▒─č─▒nda renk de─či┼čtiren 1 kinetik kum ve küre─či, 2 aksesuar, 1 sürpriz L.O.L Pets figürü, 1 Koleksiyoncu Rehberi ve hemen arkas─▒nda 1 gizli görev sayfas─▒ bulunuyor.

Pets figürleri suyla beslendi─činde veya s─▒cak ve so─čuk suya bat─▒r─▒ld─▒─č─▒nda a─čl─▒yor, çi┼č yap─▒yor, a─čz─▒ndan su f─▒┼čk─▒rt─▒yor veya renk de─či┼čtiriyor. Sürpriz balon solüsyonu sayesinde a─čz─▒ndan balonlar f─▒┼čk─▒rt─▒yor.

Çe┼čitli renklerle gelen kinetik kum beyaz oldu─čunda, mor ─▒┼č─▒k veya güne┼č ─▒┼č─▒─č─▒na tutuldu─čunda renk de─či┼čtiriyor, ─▒┼č─▒ktan uzakla┼čt─▒r─▒ld─▒─č─▒nda eski haline dönüyor.

Bank Card