Toyzz Shop

L.O.L Evcil Hayvanlar 7 Sürpriz - Seri 3 Dalga 2

109.99 TL 89.99 TL

L.O.L Evcil Hayvanlar 7 Sürpriz - Seri 3 Dalga 2 Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda belirtilen bağlantıya tıkladığında mesajınızı ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirttiği adrese ulaştırılmak üzere en kısa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar:

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ulaşır?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen işleme alınır ve ürün 3 iş günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

L.O.L evcil hayvanların 7 katlı sürprizini keşfetmeye hazır mısın? Her bir katmandaki ipuçları ile sürpriz figürlere bir adım daha yaklaşın.

L.O.L EVCİL HAYVANLAR Seri 3'te;

L.O.L Pets yumurtalarının içerisinden birbirinden şirin köpek ve kedi yavruları, tavşanlar ve hamsterlar çıkabiliyor. Paketlerin içerisinden çıkan bu tatlı L.O.L Pets figürlerini L.O.L bebekleriyle tamamlayıp sevimli aile oluşturun.

Yumurtanın içerisinde bulunan sürpriz aksesuarlara ulaşmak için; kumu, kürek ile kazın ve suyla ortaya çıkacak sürprizi Pets figürünü suyla besleyip veya suya batırın! Ortaya çıkan sevimli L.O.L Pets aksesuarları L.O.L bebekler ve minik L.O.L bebekler ile uyumludur.

7 aşamadan oluşan bu yumurtanın; ipucu etiketleri, sürpriz özellik etiketleri, şişe, kürek, ayakkabılar, aksesuar ve her figür suya batırıldığında ortaya çıkan sürpriz bir özelliği vardır. Ağlıyor, çiş yapıyor, ağzından su fışkırtıyor ve renk değiştirebiliyor!

L.O.L Evcil Hayvanlar 7 Sürpriz Seri 3'ün dalga 1 ve dalga 2 olmak üzere 2 farklı modeli vardır.

Lol Petsi dalgaların 35’in üzerinde popüler ve çok özel sürpriz evcil hayvanları biriktirmek çok eğlenceli!

Üstelik çocuklar L.O.L sürpriz yumurtayı Pets figürlerini sergilemek için, taşıma çantası veya oyun seti olarakta kullanabilirler. 1 adet Koleksiyoncu Rehberi bulunuyor.

L.O.L EVCİL HAYVANLAR Seri 4'te;

Figüre ulaşmak için katmanların açıldığı fermuarlı kısma sihirli lensle bakmak, sembollerin yanındaki harfleri gizli görev sayfasına yazmak gerekiyor.

Her pakette; 1 ipucu etiketi, 1 şişe, 1 sihirli lens, mor ışık veya güneş ışığında renk değiştiren 1 kinetik kum ve küreği, 2 aksesuar, 1 sürpriz L.O.L Pets figürü, 1 Koleksiyoncu Rehberi ve hemen arkasında 1 gizli görev sayfası bulunuyor.

Pets figürleri suyla beslendiğinde veya sıcak ve soğuk suya batırıldığında ağlıyor, çiş yapıyor, ağzından su fışkırtıyor veya renk değiştiriyor. Sürpriz balon solüsyonu sayesinde ağzından balonlar fışkırtıyor.

Çeşitli renklerle gelen kinetik kum beyaz olduğunda, mor ışık veya güneş ışığına tutulduğunda renk değiştiriyor, ışıktan uzaklaştırıldığında eski haline dönüyor.

Bank Card