Toyzz Shop

L.O.L Bebekler 5 S├╝rpriz Seri 5

89.99 TL

L.O.L Bebekler 5 S├╝rpriz Seri 5 Jesti!... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda belirtilen ba─člant─▒ya t─▒klad─▒─č─▒nda mesaj─▒n─▒z─▒ ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirtti─či adrese ula┼čt─▒r─▒lmak üzere en k─▒sa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar:

• Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, sat─▒n al─▒nd─▒─č─▒ tarihten itibaren 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

• Kargo ne zaman ula┼č─▒r?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen i┼čleme al─▒n─▒r ve ürün 3 i┼č günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

L.O.L. Bebeklerin minik k─▒z karde┼člerinin ve Pets karakterlerinin yepyeni serisi ile L.O.L. Surprise hayranlar─▒ ile bulu┼čmaya haz─▒r!

L.O.L. Surprise Lils içerisinde k─▒z çocuklar─▒ ile bulu┼čmak için sab─▒rs─▒zlanan tam 5 sürpriz var! Paket içerisinden bir Minik L.O.L. Bebek mi yoksa bir Pets Karakteri mi ç─▒kaca─č─▒ ise tamamen sürpriz. Üstelik sürpriz bebek ve Pets’ler renk de─či┼čtiriyor.

Her bir paket içerisinde; sürpriz 1 Minik L.O.L. Bebek ya da Pets Karakteri, Ayakkab─▒, Çanta, ─░pucu Etiketi ve telefonla foto─čraf çekilirken etraf ─▒┼č─▒l ─▒┼č─▒l olsun diye kullan─▒labilecek 1 Simli Lens bulunmaktad─▒r.

Biriktirilebilir 35’ten fazla yepyeni karakter L.O.L. Bebekler 5 Sürpriz Seri 5 ile çocuklar─▒n kar┼č─▒s─▒na ç─▒k─▒yor. L.O.L hayranlar─▒ 5 sürprizli bu yeni seriyi çok sevecek!

Ürün ölçüsü: 7 x 6 x 6 cm.

Bank Card