En Güzel Hediye Kitap

Küçük Şeyler Seti – Üstün Dökmen (1, 2, 3, 4)

70 TL 55 TL

En iyi dost, en güzel hediye... ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda belirtilen bağlantıya tıkladığında mesajınızı ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirttiği adrese ulaştırılmak üzere çalışma saatleri içinde kargoya teslim edilecek.

En Güzel Hediye: Kitap jestleri, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA:

Üstün Dökmen'in hayata dair ipuçları ile dolu ve sağlıklı iletişimin kapılarını aralayan serisi ilk üç kitabıyla şimdi Jestiniyap'ta jest olmaya hazır. 

♦ Deniz Kabukları - Küçük Şeyler 1 

İnsan ilişkileri, iletişim hataları, yaşama sevinci, çocuklarla iletişim, eşlerle iletişim, rollerimiz ve kadın-erkek eşitliği…

“Bu kitapta, temel konulara, özellikle toplumun ihtiyacı olduğunu düşündüğüm ve seminerlerimde izleyenlerin etkilendiklerini gözlediğim konulara yer veriyorum. Pek çok kişi televizyondaki “Küçük Şeyler” adlı programımızı izledi, beğendi. Ancak kitap ve televizyon farklı şeyler. Televizyon renkli, ama kitap da gerekli! Televizyonda paylaşamadığım, tartışamadığım konuları burada ele almaya çalışıyorum.” (Üstün Dökmen)

Sayfa Sayısı: 168 

♦ Küçük Şeyler 2

Suflörlü Yaşamlar, Tulumbacı Sendromu, Psikolojik Düğümler... Bu kitapla hayata bakışınız değişecek. 

“Küçük şeyleri küçümsemeyin, fazla da önem vermeyin. Küçük şeylere hakkını verin. Küçük şeylere hakkını vermek, yaşama hakkını vermektir.” diyen Üstün Dökmen çok satan bu kitabında da yine bizi yaşama karşı sağlam duruşun sırlarına götürüyor. Hemen her an duyumsadığımız ama farkında olmadığımız küçük sırlara...

Sayfa Sayısı: 160 

♦ Yaşama Yerleşmek - Küçük Şeyler 3 

Küçük Şeyler dizisinin yeni kitabı... Bazılarımız bazen dört elle sarılır yaşama fark ederek, hissederek, ânı yaşayarak; bazıları ise parmak ucuyla tutar yaşamı. Prof. Dr. Üstün Dökmen, bu kitabında yaşama yerleşmenin koşullarını anlatıyor.

Sayfa Sayısı: 208 

♦ Eşitler Evi - Küçük Şeyler 4

Biz köle miyiz?
Kollarımızda zincirler var mı?
Yüreklerimizde, zihinlerimizde zincirler var mı?
Galiba var. Çünkü bizler "çağdaş köle"leriz.
Evlerimizde, işyerlerimizde, marketlerde sloganlarla, kredi kartlarıyla, taksitlerle yönetilen, yönlendirilen köleleriz.
Kölelikten ya da kulluktan kurtuluşa nasıl geçebiliriz?
Yaşantılarımızı esirler evinden eşitler evine nasıl çevirebiliriz?

Prof. Dr. Üstün Dökmen, "Küçük Şeyler" dizisinin yeni kitabı Eşitler Evi'nde bu konuları irdeliyor.

Sayfa Sayısı: 248

Bank Card