Köşebaşı Cadde

İçli Köfte

14 TL

Doyurucu lezzetleri keşfe çıkarın. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Köşebaşı Cadde jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda yer alan QR Kodu’nu restoran görevlileri aracılığıyla okutarak jestinizden faydalanabilecektir.

Köşebaşı Cadde jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

Köşebaşı Cadde, jest çekleri aynı alışverişte birleştirilebilir.

Köşebaşı Cadde, rezervasyon ile hizmet vermektedir. 

Köşebaşı Cadde, 11:00 – 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

JEST HAKKINDA:

Dışı kıyma ve bulgurdan yoğrulan, içi pişmiş kıyma ve biberden oluşan köfte çeşididir. Aslen Arap mutfağına özgü olan İçli Köfte, hemen hemen herkesin denediği ve sevdiği lezzetlerden biridir. 

İçli Köfteyi bir de Köşebaşı restaurantın uzman lezzetiyle denemesini sağlayın. Sevdiklerinize Köşebaşı Ataşehir restaurantında yapacağınız jestlerle onlara sevilen lezzetlerin usta yorumlarını armağan edebilirsiniz. 

Sevdiklerimize yemek sipariş etmek, yemek ısmarlamak, yemek yapmak kültürümüzde en başından beri olan var olan bir gelenektir. Özel günlerimizde, neşeli haberler aldığımızda, içimizden geldiği an sevdiklerimize yemek gönderebiliriz. Jestiniyap ile bu geleneği modern zamanlara uyarlama fırsatınız var. Restoranda olduğunu bildiğiniz sevdiklerinize jest yapıp anında masalarına yemek sipariş edebileceğiniz gibi dilerseniz istediğiniz her an jest yapabilir ve jest yaptığınız kişi istediği zaman jestinden yararlanabilir. 

Bank Card