Kiğılı Kiğılı

Kiğılı

Kiğılı
JESTLER
GENEL BİLGİ
ŞUBELER

JEST KULLANIMI

Kiğılı jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, jestiniz ile ilgili bilgilendirilecektir. Jest yaptığınız kişi, Kiğılı'nın Türkiye'deki dilediği mağazasına giderek kendisine gönderilen Jest Kodunu yetkililere gösterip jestinden faydalanabilmektedir.

Kiğılı Jest Çekleri; Türkiye'deki tüm Kiğılı ve Abdullah Kiğılı mağazalarında geçerlidir.

Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

Jestiniyap Kiğılı Jest Çekleri, tek kullanımlık olup çekin tamamının tek seferde kullanılması gerekmektedir.

Kiğılı dünyasına ait jest çekleri 31.12.2017 tarihine kadar kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

KİĞILI HAKKINDA

Türkiye'nin erkek giyim markası Kiğılı karizmatik ve stil sahibi erkeklerin tercih ettiği en önemli erkek giyim markalarından biridir.

Çağdaş, akılcı ve başarılı çizgisini uzun süredir koruyan Kiğılı, sürekli yenilenen koleksiyonları her tarza hitap edecek ürün çeşitliliği ile erkeklerin vazgeçilmez markalarından biri haline gelmiştir. 

Trendleri kendi çağdaş çizgisine uygun olarak yorumlayan Kiğılı, moda sektörünün öncü isimlerinden biridir. Her yaştan modasevere hitap eden koleksiyonlarında gömlekler, takım elbiseler, kravatlar, ceketler kadar tişörtler ve montlar da sunarak genç stilin de aradığı markalardan biri olmayı başarmıştır. 

Kiğılı sadece gömlek, pantolon, ceket, takım elbise gibi giyim ürünleriyle değil ayakkabı, kravat, kemer, cüzdan, terlik, kol düğmesi, çanta, kartlık, çorap, mendil, bileklik gibi aksesuarlara da koleksiyonlarında yer vermektedir. 

Klasik bir gömlek ya da denim bir gömlek, uzun kollu gömlek ya da büyük beden gömlek... Kiğılı'nın koleksiyonunda her ürünün pek çok farklı alternatifi bulunur, bu da Kiğılı'yı Kiğılı yapan detayların başında gelir.