Papa John's

Kampüs Menü

65.99 TL

Kampüste lezzet şöleni yaşasın.... devamını oku

1
Aynı anda sadece 1 hediye çeki alabilirsiniz.

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Papa John’s jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacaktır. Jest yaptığınız kişi, Papa John’s'un dilediği şubesine gidip Jest Kodunu kasa görevlisi ile paylaşarak Gel-Al hizmetinden yararlanabileceği gibi, Papa John's web sitesi üzerinden sipariş verirken kod alanına Jest Kodu’nu girip sipariş işlemini tamamlayarak da jestinden yararlanabilir.

Papa John’s jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

Papa John's jest çekleri tek kullanımlık olup çek tutarının tamamının tek seferde kullanılması gerekmektedir.

JEST HAKKINDA:

Büyük Boy Vegetaryen veya Özel Pizzalar + Elma Dilim Patates + Tavuk Kanadı + 1 lt İçecek jest olmaya hazır. 

Sevdiklerinize pizza hediye etmeyi hiç düşündünüz mü? Hediye dediysek, havalı bir kurdele ya da kutu içinde gideninden değil, küçük bir jest gibi düşünebilirsiniz. Takımınız atağa geçtiğinde rakip takım taraftarı arkadaşınıza üzülmesin diye küçük bir jest yapabilirsiniz mesela, evde derbi maçı için arkadaşlarıyla toplanan eşinize pizza göndererek keyfine keyif katabilirsiniz ya da arkadaşları ile bir araya gelen çocuğunuza pizza jesti yaparak keyifli bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz, diyetinde başarıyla ilerleyen sevgilinize küçük bir kaçamak yapması için de pizza gönderebilirsiniz. 

Kampüs Menü ile üniversitede okuyan yeğeninize, yan odanızda doğum günü kutlayan dostunuza, zor bir sınavı atlatan arkadaşınıza jest yapabilir, onları anında mutlu edebilirsiniz. Jest yapmak için doğru zamanı beklemenize de gerek yok. Sadece kutlamalar için değil, dilediğiniz zaman sevdiklerinize jest yapabilirsiniz. 

Bank Card