ButterFly

Just Fly Drajeli Special Kutu

89 TL

Sevdiklerinize ├žikolata jesti!... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda belirtilen ba─člant─▒ya t─▒klad─▒─č─▒nda mesaj─▒n─▒z─▒ ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirtti─či adrese ula┼čt─▒r─▒lmak üzere çal─▒┼čma saatleri içinde kargoya teslim edilecek. 

• Butterfly Çikolata jestleri, 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA:

* Stok durumuna göre kutu rengi de─či┼čiklik gösterebilir. 

Butterfly Chocolate için daha uygun fiyatl─▒, Türk çikolatas─▒ kullan─▒larak yap─▒lan, uzun raf ömürlü bir pop genç marka yaratmaya çal─▒┼č─▒yorduk bir süredir ve yaratt─▒k... JUST FLY Butterfly markas─▒n─▒n bilgisini, tecrübesini, marka de─čerini, mü┼čterisinin sadakatini, 'recycling' (yeniden dönü┼čtürme) yoluyla, kendi kendine uçabilecek bir alt marka yaratmak için kulland─▒k.

Bu konsepte göre de markay─▒ kelebekten sonra temsil edecek figürlerin de uçabilen figürler olmas─▒n─▒ istedik. Planörler, balonlar, yusufçuklar, ar─▒lar... Yeniden dönü┼čümü de geri dönü┼čümlü kese ka─č─▒d─▒yla temsil etmeye çal─▒┼čt─▒k. Just Fly, ekonomik fiyatlarla tüketicinin de─či┼čen zihniyetine kar┼č─▒l─▒k verebilecek, sadece A+ de─čil herkesin markas─▒ olmay─▒ hedefleyen, kulland─▒─č─▒ malzemelerle ve dizayn─▒yla cool ve güncel bir marka oldu. ┼×u anda limitli kutu seçene─čiyle ba┼člayan maceram─▒z zamanla büyüyecek. Yolculu─čun keyfini ç─▒kar─▒n...

Kutu Özellikleri: 31x23,5x3,5 cm ölçülerindeki kutu içerisine 18 adet sütlü kelebek çikolata, 12 adet bitter trüf ve 12 adet k─▒rm─▒z─▒ badem drajeden olu┼čan bu special kutu size harika bir hediye alternatifi sunuyor. 

Bank Card