The Marmara Spa Taksim

Jet Lag Masajı (80 dk.)

656,28 TL

O saat dilimlerine değil, saat dilimleri ona uyum sağlasın. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

The Marmara Spa Taksim jesti yaptığınızda jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister The Marmara Spa Taksim tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

The Marmara Spa Taksim jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Jet lag, jet sendromu, jet yorgunluğu veya eşzamanlama bozukluğu; kısa zamanda uzun mesafeler kateden insanlarda farklı zaman dilimlerine ulaşılmasına bağlı olarak biyolojik ritmin bozulmasıdır. Jet lag etkileri nelerdir? Jet Lag yaşayan kişilerde uyku bozuklukları, yorgunluk, isteksizlik, fiziksel ve zihinsel performansta azalma ve mide bağırsak sistemi rahatsızlıkları görülebilmektedir.

Yurt dışından ziyarete gelen ya da bir süre yurt dışında kaldıktan sonra ülkeye dönen dostlarınıza Jet Lag Masajı jesti yaparak onları jet lag etkisinden hızlıca kurtarabilirsiniz.

Bank Card