Sunset Grill & Bar

Izgara İskenderun Kalamarı

98 TL

Başlangıç için doğru seçim. ... devamını oku

1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Sunset Grill&Bar jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda yer alan QR Kodu’nu restoran görevlileri aracılığıyla okutarak jestinizden faydalanabilecektir.

Sunset Grill&Bar, rezervasyon ile hizmet vermektedir. (0212) 287 03 57 numaralı telefon aranarak rezervasyon alınabilir. 

Sunset Grill&Bar jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

JEST HAKKINDA:

Yanında olamadığınız sevdiklerinize SUNSET GRILL&BAR’da hoş bir yemek ikram edin. Japon mutfağından soya sosu bazlı özel bir sos olan teriyaki sos ve teriyaki sosa en çok yakışan baharat olan zencefil… Teriyaki sos ve zencefil ile sunulan Izgara İskenderun Kalamarı başlangıç için doğru seçim. 

Izgara İskenderun Kalamarı, teriyaki sos ve zencefil ile bütünleşen lezzetine ek olarak şık sunumuyla da sevdiklerinizin yüzünü gülümsetecek bir lezzet.

Sevgiliniz Sunset Grill&Bar'da olduğunu söylediğinde, arkadaşlarınızla her ay yaptığınız buluşmaya işiniz çıktığı için katılamadığınızda, buluşmaya arkadaşlarınız sizden önce gittiğinde ve benzeri birçok durumda jest yapabilir, kimi zaman kendinizi affettirmek için kimi zaman sevdiklerinizi gülümsetmek için ama her zaman önce mutlu etmek için Jestiniyap uygulamasını kullanabilirsiniz. Küçük hediyeler büyük mutluluklar getirir. 

Eşsiz manzarasıyla İstanbul'un en özel restoranlarından biri olan Sunset Grill&Bar'da sevdiklerinize jest yapabilir, onların keyifli yemeklerine jestinizle eşlik edebilirsiniz.