Kaan Air

İstanbul Turu (Orta Koltuk & Cam Kenarı - 2 Kişi - 15 dk)

1.601,03 TL

Çiftlere yapılacak en unutulmaz jest. ... devamını oku

1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

JEST KULLANIMI

Kaan Air’da geçerli bir jest seçtiğinizde jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, ister kendisi arayarak ister Kaan Air yetkilileri tarafından çalışma saatleri içinde aranarak jestini kullanmak üzere randevu alabilecektir.

Kaan Air jestleri, 120 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 Bu tur sadece pazar günleri düzenlenmektedir. 

JEST HAKKINDA:

15 dakika sürecek iki kişilik İstanbul şehir turu çiftlere yapılacak en güzel jest olma konusunda iddialı. Helikopterde evlenme teklif etmek isteyenler için de bulunmaz bir fırsat olma özelliği taşıyor.

15 dakika sürecek bir İstanbul deneyimi... İstanbul'un büyüleyiciliğini bilen, duyan herkesin İstanbul'u bir kez de göklerden izlemeyi istemesi kimseyi şaşırtmaz. Sevdiklerinize yapacağınız bu unutulmaz İstanbul helikopter turu jesti ile onlara unutamayacakları bir deneyim yaşatabilirsiniz. 

Bir kişinin orta koltukta bir kişinin cam kenarında seyahat edeceği 15 dakika sürecek İstanbul şehir turu jestinin güzergâh bilgileri şu şekildedir:

> Boğaziçi (Anadolu Yakası)'nda görülebilecek yerler: Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Anadolu Hisarı, Hidiv Kasrı, Küçüksu Kasrı, Beylerbeyi Sarayı, Kuleli Askeri Lisesi, Boğaz Köprüsü, Üsküdar, Kız Kulesi, Selimiye Kışlası, Haydarpaşa Limanı, Haydarpaşa Garı, Fenerbahçe Ş.Saraçoğlu Stadyumu

> Tarihi Yarımada'da görülebilecek yerler: Süleymaniye Camii, Beyazıt Kulesi, Kapalı Çarşı, Hipodrom, Mavi Cami, Ayasofya, Topkapı Sarayı.

> Haliç'te görülecek yerler: Galata Köprüsü, Pantokrator Kilisesi, Valens Su Kemeri, Fener Patrikhanesi, Fatih Camii, Metal Kilise (St. Stephen of Bulgars), Eyüp Sultan, Piyer Loti Café, Feshane, Surlar, Kariye Müzesi, Miniatürk, Rahmi Koç Müzesi, Eski Galata Köprüsü

> Boğaziçi (Avrupa Yakası)'nda görülebilecek yerler: Galata Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, İnönü Stadı, Taksim Meydanı, Çırağan Sarayı, Boğaz Köprüsü, Ortaköy Meydanı ve Camisi, Rumeli Hisarı, Bebek Koyu, Levent ve Maslak İş Merkezleri, Turk Telekom Arena Galatasaray Stadı.

Bank Card