Kaan Air

─░stanbul Turu (Orta Koltuk - 15 dk)

656,25 TL

─░stanbulÔÇÖa g├Âky├╝z├╝nden bakaca─č─▒ unutulmaz bir pazar onu bekliyor.... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

JEST KULLANIMI

Kaan Air’da geçerli bir jest seçti─činizde jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna bir k─▒sa mesaj ula┼čacak ve jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, ister kendisi arayarak ister Kaan Air yetkilileri taraf─▒ndan çal─▒┼čma saatleri içinde aranarak jestini kullanmak üzere randevu alabilecektir.

Kaan Air jestleri, 120 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

 Bu tur sadece pazar günleri düzenlenmektedir. 

JEST HAKKINDA:

15 dakika sürecek bir ─░stanbul deneyimi... ─░stanbul'un büyüleyicili─čini bilen, duyan herkesin ─░stanbul'u bir kez de göklerden izlemeyi istemesi kimseyi ┼ča┼č─▒rtmaz. Sevdiklerinize yapaca─č─▒n─▒z bu unutulmaz ─░stanbul helikopter turu jesti ile onlara unutamayacaklar─▒ bir deneyim ya┼čatabilirsiniz. 

Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin orta koltukta seyahat edece─či 15 dakika sürecek ─░stanbul ┼čehir turu jestinin güzergâh bilgileri ┼ču ┼čekildedir:

> Bo─čaziçi (Anadolu Yakas─▒)'nda görülebilecek yerler: Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Anadolu Hisar─▒, Hidiv Kasr─▒, Küçüksu Kasr─▒, Beylerbeyi Saray─▒, Kuleli Askeri Lisesi, Bo─čaz Köprüsü, Üsküdar, K─▒z Kulesi, Selimiye K─▒┼člas─▒, Haydarpa┼ča Liman─▒, Haydarpa┼ča Gar─▒, Fenerbahçe ┼×.Saraço─člu Stadyumu

> Tarihi Yar─▒mada'da görülebilecek yerler: Süleymaniye Camii, Beyaz─▒t Kulesi, Kapal─▒ Çar┼č─▒, Hipodrom, Mavi Cami, Ayasofya, Topkap─▒ Saray─▒.

> Haliç'te görülecek yerler: Galata Köprüsü, Pantokrator Kilisesi, Valens Su Kemeri, Fener Patrikhanesi, Fatih Camii, Metal Kilise (St. Stephen of Bulgars), Eyüp Sultan, Piyer Loti Café, Feshane, Surlar, Kariye Müzesi, Miniatürk, Rahmi Koç Müzesi, Eski Galata Köprüsü

> Bo─čaziçi (Avrupa Yakas─▒)'nda görülebilecek yerler: Galata Kulesi, Dolmabahçe Saray─▒, ─░nönü Stad─▒, Taksim Meydan─▒, Ç─▒ra─čan Saray─▒, Bo─čaz Köprüsü, Ortaköy Meydan─▒ ve Camisi, Rumeli Hisar─▒, Bebek Koyu, Levent ve Maslak ─░┼č Merkezleri, Turk Telekom Arena Galatasaray Stad─▒.

Bank Card