─░pekyol ─░pekyol

─░pekyol

─░pekyol
JESTLER
GENEL B─░LG─░
┼×UBELER

JEST KULLANIMI

─░pekyol'da geçerli bir jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa mesaj ula┼čacak ve jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, jestiniz ile ilgili olarak bilgilendirilecektir. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, ─░pekyol'un Türkiye'deki diledi─či ma─čazas─▒na giderek kendisine gönderilen Jest Kodunu yetkililere gösterip jestinden faydalanabilmektedir.

─░pekyol Jest Çekleri; Türkiye'deki tüm ─░pekyol, Twist ve Machka ma─čazalar─▒nda geçerlidir.

─░pekyol dünyas─▒na ait jest çekleri 01.05.2018 tarihine kadar kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

Jest Çekleri iptal edilemez, iadesi yoktur.

Jestiniyap ─░pekyol Jest Çekleri, tek kullan─▒ml─▒k olup çekin tamam─▒n─▒n tek seferde kullan─▒lmas─▒ gerekmektedir.

─░PEKYOL HAKKINDA

1986’da kurulan ─░pekyol, yüksek ürün kalitesiyle beraber h─▒zla büyüyerek Türkiye’nin en h─▒zl─▒ kabul gören ve Pazar konumunu en k─▒sa sürede peki┼čtiren markalar─▒ aras─▒nda ilk s─▒ralarda yer ald─▒.

Gördü─čü ilgi ve be─čenilerle farkl─▒ stillere sahip kad─▒nlara da hitap etmek isteyen ─░pekyol, zaman içinde ailesine Twist ve Machka adl─▒ iki firma daha ekledi.

─░pekyol koleksiyonlar─▒nda; ceket, gömlek, bluz, elbise, etek gibi giyim ürünlerinin yan─▒ s─▒ra ayakkab─▒ ve çanta da bulunuyor.

Giyim ürünleri, her zaman en kullan─▒┼čl─▒ ve en be─čenilen hediyeler aras─▒nda yer al─▒r. Her kad─▒n, gard─▒robunu zenginle┼čtirmeye, kombinlerini tamamlayacak yeni parçalara sahip olmaya bay─▒l─▒r. Dilerseniz Anneler Günü, Sevgililer Günü, do─čum günü, ay dönümü, y─▒l dönümü gibi özel günlerde dilerseniz ‘─░çimden geldi.’ dedi─činiz anlarda sevdiklerinize ─░pekyol Jest Çeki hediye ederek diledikleri gibi al─▒┼čveri┼č yapmalar─▒n─▒ sa─člayabilirsiniz.