Succu.Co

Hula Autumn

188 TL

Sonbahar─▒n ├že┼čitlili─čini referans alan renklerle g├╝ncellen Hula Autumn, yakla┼čan k─▒┼č─▒n so─ču─čunu, yumu┼čatmaya niyetli.... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda belirtilen ba─člant─▒ya t─▒klad─▒─č─▒nda mesaj─▒n─▒z─▒ ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirtti─či adrese ula┼čt─▒r─▒lmak üzere en k─▒sa zamanda kargoya teslim edilecek.

Detaylar: 

Online al─▒┼čveri┼člerde geçerli midir?
Bu jest, online al─▒┼čveri┼člerde geçerli de─čildir. Sadece kargo ile gönderim yap─▒lmaktad─▒r.  

Geçerlilik süresi ne kadar?
Bu jest, sat─▒n al─▒nd─▒─č─▒ tarihten itibaren 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

─░stanbul d─▒┼č─▒na gönderim yap─▒l─▒yor mu?
Ürün içeri─či hassas oldu─ču için ─░stanbul d─▒┼č─▒na gönderim yap─▒lmamakta, ürün gönderimleri sadece ─░stanbul içini kapsamaktad─▒r. 

Kargo ne zaman ula┼č─▒r?
Adres bilgileri girildikten sonra hemen i┼čleme al─▒n─▒r ve ürün 1 i┼č günü içinde kargoya teslim edilir.

JEST HAKKINDA:

Sonbahar─▒n çe┼čitlili─čini referans alan renklerle güncellen Hula Autumn, yakla┼čan k─▒┼č─▒n so─ču─čunu, yumu┼čatmaya niyetli.

Sonbahar─▒n çe┼čitlili─čini referans alan renklerle güncellenen Hula Autumn, yakla┼čan k─▒┼č─▒n so─ču─čunu, yumu┼čatmaya niyetli.  Echeveria, Crassula Argentea ve kurutulmu┼č bitkilerin ku┼čatmas─▒na u─črayan hindistan cevizi kabu─čundaki bu Succu tasar─▒m─▒, tüm zarafetiyle do─čal a┼čk─▒n ve romantizmin sembolü. 

A┼čk─▒n gözya┼člar─▒ ad─▒yla da bildi─čimiz "Echeveria” havalar ─▒s─▒nd─▒─č─▒nda kavuniçi ┼čirin çiçeklerini gösterir. Güzelli─či ile sizi ve sevdiklerinizi gülümsetir.

Echeveria gün içinde sulan─▒rsa yapraklar─▒ bozulur. Ak┼čam saatlerinde sulama yapmal─▒, yaz aylar─▒nda topra─č─▒ kurudukca, k─▒┼č aylar─▒nda ise çok az püskürtme yöntemi ile Echeveria sulanmal─▒d─▒r.

Para A─čac─▒, ┼×ans Bitkisi ya da Ye┼čim A─čac─▒ olarak da bilinen Crassula Argentea, bak─▒m─▒ çok kolay olan bir bitkidir