Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla

Hint Baş Masajı (40 dk.)

290 TL

Stresin ortadan kaldırılmasında en büyük yardımcı. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna jest kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, ister kendisi arayarak ister Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Elysia Spa by Radisson Blu Hotel & Spa jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

 

JEST HAKKINDA:

Hint Baş Masajı, binlerce yıllık tarihi kökeni ile Hindistan'da uygulanan bir masaj türüdür. Hint Baş Masajının amacı baş, yüz, boyun ve omuzlardaki doku, kas ve eklemlerde biriken gerilimi tahliye etmektir. Ovalama ve derin basınç içeren farklı hareketler; kafatası, boyun ve omuz bölgesine uygulanır. Baş ağrısı, migren, stres, gerilim, yorgunluk, uykusuzluk ve sinüzit sorunlarına çok iyi gelen baş masajı aynı zamanda eklemlerin esnekliğini de sağlar. Kan ve lenf dolaşımını arttırarak, bağ ve kas dokusunu gevşeterek toksin atılımını destekler. Özellikle stres ve gerilimin yan etkilerini ortadan kaldırmak için ideal bir masaj türüdür.

Sevdiklerinizi günlük hayatın stresinden korumanın herhangi bir yolu olmayabilir ancak onlara Jestiniyap ayrıcalığı ile Elysia Spa By Radisson Blu Hotel & Spa’da yapacağınız bir jest stresin etkilerini silmeye yetecektir.

Hint Baş Masajı, Çampisaj olarak da anılmaktadır. Hindistan'ın alt kıtasında ortaya çıkan antik bir sağlık sistemi olan Ayurveda etkisindedir. ,

Zihni dinlendiren, rahatlatan bu masaj, doğru tekniklerle düzenli olarak uygulandığında migren, depresyon gibi strese bağlı pek çok rahatsızlığın tedavisine olumlu katkı sağlayacaktır.

Fiziksel rahatlamanın yanı sıra duygusal denge sağlayıp ruhsal iyileşmeleri de çağıran Hint Baş Masajı 40 dakika sürmektedir.

Bank Card