Herby

Herby Diet Plan

48 TL

Yenilenmek, mutluluk getirir. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Herby jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna Jest Kodu içeren bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi en kısa zamanda telefonla aranacaktır. Jest yaptığınız kişinin, arandığında Jest Kodunu ve adresini bildirmesi gerekmektedir. Seçtiğiniz jest, en kısa zamanda belirttiği adrese kargoyla gönderilecektir.

Herby jestleri, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA:

Paket içerisinde her birinin içinde 20'şer poşet çay bulunan 2 paket Detox Tea ve 2 paket Skin Detox Tea olmak üzere 4 paket çay ve 2 adet 1 aylık özel hazırlanmış diyet planı içerir.

İçindekiler:

Skin Detox Tea: 
Karahindiba
Yeşil Çay
At Kuyruğu
Mısır Püskülü
Mürver
Mate
Nane

Detox Tea: 
Isırgan
Kiraz Meyve Sapı
Biberiye
Mate
Yeşil Çay
Nane
Zencefil

Fonksiyon: 

Skin Detox Tea, vücudun ve cildin arınıp tazelenmesine yardımcı olur. Ödem atmaya yardımcı olur.
Detox Tea, vücudun arınmasına, metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olur.

HERBY Poşet Çay Nasıl Hazırlanır?

Bir poşet Herby Çay, bir fincana koyulur. Üzerine kaynar su eklenir. En az 3-4 dakika demlendikten sonra poşet çıkarılır ve çay afiyetle içilir.

Kullanım: 

Vücut arındırılmak, tazelenmek istendiğinde ve diyetin daha iyi etki etmesini sağlamak adına gün içerisinde 2-3 adet Detox Tea içilebilir. 
Ödemlerden arınmanıza ve tazelenmenize yardımcı olması için gün içerisinde 2-3 adet Skin Detox Tea içebilirsiniz. 
 Jest yaptığınız kişi, mailine gönderilecek diyet listeleri arasından BKİ (Beden Kütle İndeksi) tablosunda kendi değere uyan listeyi bulup beslenme programına başlayabilir. Sağlıklı beslenme boyunca Detox Tea ve Skin Detox Tea en iyi destekçisi olacak.

Bu ürün bir hastalığı tedavi etmek, iyileştirmek için kullanılmaz. Doğal bitkilerin karışımlarından oluşup sağlıklı yaşamı destekleyici bir üründür.

Bank Card