Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia

Herbal Tayland Masajı (50 dk.)

430 TL

Gözlerini kapatıp Tayland’a küçük bir seyahate çıkabilir. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister Palestra Spa yetkilileri tarafından aranarak jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

Palestra Fitness & Spa Marriott Hotels Asia jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Herbal Tayland masajı sekiz çeşit özel bitki kullanılarak hazırlanan bitki keseleri ile yapılır. Herbal Tayland Masajı, vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır ve toksin atılmasını sağlar.

Herbal Tayland Masajında vücuttaki tüm eklem ve kasların özel Tayland baharatları ile baskılar uygulanarak rahatlaması sağlanır. Bu terapi Tayland bitki özleri ve baharatları içeren ılık bitki keseleri ile yapılmaktadır. Şifalı ot terapisi olarak da anılan bu masaj, vücudun anahtar bölgelerindeki kas gerilimini ve sertleşmeyi gevşetmeyi amaçlamaktadır.

Taylandlılar insan vücudunda 300’den fazla enerji kanalının olduğuna dair bir görüşü savunmaktadır. İnsanların vücudunda zamanla, enerji kanallarında bükülmeler veya düğümlenmeler yaşanabildiğini, bu bükülme ve düğümlerin de ağrı ve acıya yol açtığına inanmaktadırlar. Herbal Tayland Masajında baharat ve bitkilerin şifacı özelliklerinden yararlanılarak gevşetici hareketler ile kas gerilimleri rahatlatılmakta, vücudun gevşemesi sağlanmaktadır.

Bank Card