Harvard Cafe

Filtre Kahve

9 TL

Tazeliğini koruyan filtre kahve! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Harvard Cafe jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşmaktadır. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda yer alan QR Kodu’nu restoran görevlileri aracılığıyla okutarak jestinizden faydalanabilecektir.

Harvard Cafe jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

JEST HAKKINDA:

Her eve, her güne lazım. Gün içinde yorulan arkadaşınıza, uykusuzum diye çalışanınıza, kahveyi çok seven sevdiklerine jest yapmanın tam zamanı. 

Dostlarla kahve içmenin keyfine diyecek yok. Kahve herkesi birleştiren, en sıkı dostların vazgeçilmezi, dinlenme anlarına eşlik eden keyifli bir içecek. Yüzyıllardır devam eden kahve geleneği her kültürde farklı lezzetlerde kendini var etmeyi başarıyor. Yıllar boyu devam eden kahve lezzeti dünyada farklı çeşitlerde bulunuyor. Dünyadaki kahvelerin özellikleri kahve çeşitlerini göz önüne alarak sayısız diyebiliriz. Günümüzde hâlâ devam eden kahve çeşidindeki artış tüm kültürleri bir araya getirmeyi başaran kahve geleneğini geliştiren ve büyüten bir özelliktir. Türk Kahvesi, Americano, Cappuccino, Espresso, Latte, Macchiato, Mocha, Filtre Kahve, Doppio, Lungo, Caffe Crema gibi kahve çeşitleri dostları bir araya getiren özellikleri dışında içerdikleri kafein ile de hayata canlılık ve enerji katıyor.

Bank Card