Happy-Nes

Cosmic

295 TL

Iphone kulakl─▒klar─▒ Happy-Nes ile art─▒k daha renkli, daha canl─▒!... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:

Jest Kullan─▒m─▒

Happy-Nes'te gçerli bir jest sçti─činizde, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna Jest Kodu içeren bir k─▒sa mesaj ula┼čacakt─▒r. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin, kendisine ula┼čan mesajda belirtilen çal─▒┼čma saatleri içinde yine mesajda belirtilen ileti┼čim bilgilerinden Happy-Nes ma─čazas─▒n─▒ arayarak jest kodunu ve adresini bildirmesi gerekmektedir. Happy-Nes'in renkli ve e─členceli teknolojik aksesuarlar─▒ndan kendisi için sçti─činiz jest, en k─▒sa zamanda belirtti─či adrese kargo ile gönderilecektir.

Happy-Nes'te geçerli, onlara özel sçti─činiz jestlerinden 45 gün içinde faydalanabilirler.

Hijyenik faktörler nedeniyle risk ta┼č─▒yan ürünlerin (kulakl─▒k vs. gibi) iade ve de─či┼čimleri orijinal ambalajlar─▒ aç─▒ld─▒─č─▒ takdirde gerçekle┼čtirilememektedir.

JEST HAKKINDA:

Happy-Nes tasar─▒mlar─▒ Orijinal Apple ürünleri kullan─▒larak uretilmi┼čtir.Kulak geometrisine dayal─▒ olarak geli┼čtirilmis konforlu tasar─▒m.Daha derin, daha zengin bas tonlar─▒, ses açma/kapama, müzik ve video çalma/oynatma özelli─či, aramalari yan─▒tlama ve bitirme.

Ürün Aç─▒klamas─▒

Ürünü darbelerden korur, ömrünü uzat─▒r.
Çantada cepte kablolar─▒n dola┼čmas─▒n─▒ önler.
Hayat─▒ renklendirir ve sadece sevdiklerinizin özel tasar─▒m bir ┼čarj kablosu olur.

Uyumluluk

iPhone 7, 7 plus, 8, 8 plus, iPhone X, Ipad Retina display, Mini, Mini 2, Air, Air 2, Mini 3, Ipod nano 7th generation, touch 5th generation

Bank Card