Explore Spa by Le Méridien Istanbul Etiler

Hamam Ritüeli (60 Dk.)

420 TL 336 TL

Hamam Ritüeli Jesti! ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Explore Spa by Le Méridien Istanbul Etiler  jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile Explore Spa by Le Méridien Istanbul Etiler'i aradığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecektir.

• Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

• Explore Spa by Le Méridien Istanbul Etiler jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

• Explore Spa by Le Méridien Istanbul Etiler çalışma saatleri: 10:00 – 22:00

JEST HAKKINDA:

Gül özleriyle yeniden doğan eşsiz bir hamam deneyimi... Geleneksel hamam bakımından esinlenen ritüel; kese ile başlar, doğal gül esanslı sabunlarla yapılan köpük masajı ile devam eder. Saçlarınız ise doğal gül özlü şampuan ve saç maskesi uygulanırken, vücut bakımına derinlemesine nem ve ışıltı kazandıran gül özlü kil vücut maskesiyle devam edilir, ardından uygulanan vücut nemlendiricisi ile bakımınız sonlanır.

Bank Card