Sevil.com.tr

Guerlain Mon Guerlain EDP 50ML Bayan Parf├╝m

740 TL

Sevil'den parf├╝m Jesti! ... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:Jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda belirtilen ba─člant─▒ya t─▒klad─▒─č─▒nda mesaj─▒n─▒z─▒ ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirtti─či adrese ula┼čt─▒r─▒lmak üzere en k─▒sa zamanda kargoya teslim edilecek.

• Sevil ürün jestleri, 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA:

"Benim görünmez dövmem, benim kokum, Mon Guerlain . 
Guerlain evinin yeni parfümü Angelina Jolie'den ilham al─▒nan Mon Guerlain, günümüzdeki güçlü, özgür ve ┼čehvetli kad─▒nl─▒─ča bir övgü niteli─či ta┼č─▒yor 
Taze oryantal koku, ola─čanüstü ham maddeler ile zenginle┼čtiriyor: Provence'den Carla Lavender, Hindistan'dan Sambac Yasemin, Avustralya'dan Sandal a─čac─▒ ve Papua Yeni Gine'den Vanilla Tahitensis. Mon Guerlain, ba┼čar─▒, uzmanl─▒k ve cömertlikten beslenen, deneyimlerle dolu bir hikayenin özünü, 1828'den bu yana Guerlain parfümeri taraf─▒ndan ayn─▒ tutku ile dile getiriyor.
Bu kuadrilob ┼či┼če Gabriel Guerlain taraf─▒ndan tasarlanm─▒┼č ve Baccarat taraf─▒ndan 1908 y─▒l─▒nda el i┼čçili─čiyle üretilmi┼čtir. Asl─▒nda efsanevi kokular─▒n vitrinidir. Y─▒llard─▒r Guerlain’in ikonik ┼či┼česi olarak birçok sanatç─▒ya ve tasar─▒mc─▒ya ilham vermi┼čtir. Abart─▒s─▒z, sade ve net çizgileri ile bir simyac─▒n─▒n ┼či┼česini an─▒msat─▒r ve ad─▒n─▒, dört yaprakl─▒ yoncan─▒n formunu benzetilerek yap─▒lan kapa─č─▒na borçludur. Mon Guerlain parfümün ""quadrilobe"" ┼či┼česi: 1908'de yarat─▒lan Guerlain'in ikonik ┼či┼čelerinden biri olan ┼či┼čeden esinlenilerek yarat─▒ld─▒.Sade ve basit, bir simyac─▒n─▒n ┼či┼česini yans─▒t─▒r. Ad─▒n─▒, dört yaprakl─▒ yoncaya benzeyen dört ayr─▒ parçan─▒n birle┼čip bir bütün olu┼čturan kapa─č─▒na borçludur. "Provence'de yeti┼čen ola─čanüstü bir çe┼čit olan Carla Lavantas─▒, görkemli ve zarifken; Tahitensis Vanilyas─▒, cüretkârl─▒k ve ferahl─▒k vererek ho┼č bir tezatl─▒k olu┼čturuyor. Gün do─čarken toplanan Sambac Yasemini, Mon Guerlain kokusuna bütün inceli─čini verir. Sandala─čac─▒, Guerlain'in yeni kokusunu güçlendirir ve gizemini korur.
PARFÜMERLERIN SIRRI:
Be┼č ku┼čakt─▒r Guerlain parfümörleri de─čerli hammaddeleri aramak için gezegeni ke┼čfetti. Tüm Guerlain eserlerinin arkas─▒nda, ham maddeleri yeti┼čtiren, dam─▒tan ve özünü ç─▒karan mükemmel insanlar var. Topraktan laboratuara kadar payla┼č─▒lan ve ya┼čanan duygular, gerçek insan ili┼čkileri ve otantik bilgi birikiminin yo─čunla┼čt─▒─č─▒ yeni kad─▒n parfümlerimiz Mon Guerlain'in notalar─▒ haline geldi."

Bank Card