GreenSpa Dedeman Bostancı

Medikal Masaj (60 dk.)

310 TL

Ağrıları ortadan kalkarken sağlık da kazanacak. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

• GreenSpa Dedeman Hotel jesti yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister GreenSpa Dedeman Hotel tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

GreenSpa Dedeman Hotel jestleri, 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir. 

JEST HAKKINDA:

Medikal Masajın pek çok faydası bulunmaktadır. Medikal Masajın faydaları arasında gerginliği azaltması, var olan ağrıları dindirmeye yardımcı olması, rahatlama ve dinginlik sağlaması sayılabilir.

Bütün gün oturarak çalışan, ağır kaldıran ya da düzensiz pozisyonlarda oturanlar zamanla çeşitli ağrılarla yüzleşmek zorunda kalabilir. Bu ağrıların tedavisinde Medikal Masajdan da yararlanılabilmektedir.

Medikal Masaj kan dolaşımını hızlandırır, kalbin düzgün ve düzenli atmasına yardımcı olur. Kan dolaşımının artırılmasına paralel olarak cildi yumuşatır, cildin elastikiyet kaybının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Hasar görmüş organın eski haline dönmesi, masaj yapılan kişinin yaşam kalitesini artırmak amacıyla uygulanabilmektedir. 

Bank Card