Sevil.com.tr

Giorgio Armani Si EDP Bayan Parf├╝m 50 ml

530 TL

Giorgio Armani Si EDP Bayan Parf├╝m 50 ml jesti!... devam─▒n─▒ oku

1

PAYLA┼×:

JEST KULLANIMI:Jest yapt─▒─č─▒n─▒zda, jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼činin telefonuna SMS ula┼čacak. Jest yapt─▒─č─▒n─▒z ki┼či, k─▒sa mesajda belirtilen ba─člant─▒ya t─▒klad─▒─č─▒nda mesaj─▒n─▒z─▒ ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirtti─či adrese ula┼čt─▒r─▒lmak üzere en k─▒sa zamanda kargoya teslim edilecek.

• Sevil ürün jestleri, 30 gün içinde kullan─▒lmad─▒─č─▒ takdirde geçerlili─čini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA:

┼×─▒k, ihtirasl─▒, yo─čun ve ayn─▒ zamanda yumu┼čak. Sì, tene muhte┼čem bir uyum sa─člayarak tüm duyular─▒ harekete geçiren ┼čiprenin yeniden yorumlanmas─▒yla do─čmu┼č bir koku. 3 koku ailesinin lezzetini birle┼čtiren bir parfüm... Armani inceli─čini yans─▒tan ┼čipre, meyvemsi bir tat getiren frenk üzümü ve s─▒cak bir hare yaratan misk...

Frenk üzümü, özel muhafaza yöntemi sayesinde yasakl─▒ bir meyve gibi tüm koku elementlerini koruyor. ─░nsan─▒ mest eden bu koku, gücünü karanl─▒ktan alarak feminenli─či ve tüm tutkulu duygular─▒ aç─▒─ča ç─▒kar─▒yor. Bu yarat─▒c─▒ esans iki ┼čehvetli vanilya kokusuyla zenginle┼čiyor. Biri tamamen do─čal haliyle kullan─▒lan ve tutkunun gücünü aç─▒─ča ç─▒karan vanilya, di─čeri ise bir Armani parfümünde ilk defa kullan─▒lan Jungle Essence ad─▒ verilen e┼čsiz bir yöntemle al─▒┼č─▒lagelmi┼č kokulardan yepyeni boyutlar yaratan bir esans kar─▒┼č─▒m─▒.

Özel patentli bir molekül olan Orcanox kokuya amber s─▒cakl─▒─č─▒ ve odunsu kokulara kal─▒c─▒l─▒k kat─▒yor. Frezya notalar─▒yla zenginle┼čtirilen May─▒s Gülü de zarafetle birle┼čerek paçulinin ho┼č kokusunu öne ç─▒kar─▒yor.

Bank Card