En Güzel Hediye Kitap

Geliştiren Anne-Baba - Doğan Cüceloğlu

15 TL 13 TL

En iyi dost, en güzel hediye... ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

Jest yaptığınızda, jest yaptığınız kişinin telefonuna SMS ulaşacak. Jest yaptığınız kişi, kısa mesajda belirtilen bağlantıya tıkladığında mesajınızı ve jestini görüp adres bilgilerini belirtebilecek. Jesti, belirttiği adrese ulaştırılmak üzere çalışma saatleri içinde kargoya teslim edilecek.

En Güzel Hediye: Kitap jestleri, 30 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

JEST HAKKINDA:

"'Anne-baba olmak, çocuklarımıza verebileceğimiz en büyük armağandır.'"

Yetişen her yeni kuşakla birlikte, onları yetiştiren anne-babalardan da beklentiler artıyor. Toplumun gelişmesi için öncelikle ailede demokratik bir yapı kurulması şart.  Bunun yolu da, anne ve babaların geçmişten gelen korku kültürü kalıplarından kurtulmaları ve onur eşitliğine inanan sağlıklı gelişmiş bireyler yetiştirmeleri... 

Geliştiren Anne-Baba olmak için kendimizi ve çocuğumuzu tanımamız, beklentilerimizi, niyetimizi keşfetmemiz; değerlerimizi ve aile ilişkimizi sağlıklı tutmamız önemli. Bilen, anlayan, seven gözlerle yaşama bakmak kendi elimizde…  

Güler yüzlü, sakin, güvenen, hayata, ailesine şükür duygusu içinde bakan bir anne, bir baba olmak çocuklarımıza verebileceğimiz en büyük armağandır. Çocuklar böyle bir armağanı hak ediyorlar.

Çocuğunuz bir kez çocukluk yaşayacak; bu dönemi onunla doya doya yaşayın." öğüdüyle okuruyla buluşan Geliştiren Anne Baba, Doğan Cüceloğlu'nun muhteşem eğitici anlatımıyla her anne babaya rehberlik edecek.

Annelere babalara ya da öğretmenlere hediye edebileceğiniz bu muhteşem kitabı Jestiniyap'la sevdiklerinize gönderin, onları anında mutlu edin. Öğretmenler Günü hediyelerinden biri olabilecek bu hediye şimdi Jestiniyap'ta jest olmaya hazır. 

Sayfa Sayısı: 192

Bank Card