The Marmara Spa Taksim

Geleneksel Bali Masajı (50 dk.)

466,45 TL

İhtiyacı olan rahatlamaya bu masajla kavuşacak. ...

devamını oku
1

PAYLAŞ:

JEST KULLANIMI:

The Marmara Spa Taksim jesti yaptığınızda jest yaptığınız kişinin telefonuna bir kısa mesaj ulaşacak ve jest yaptığınız kişi, kendisine ulaşan jest kodu ile ister kendisi arayarak ister The Marmara Spa Taksim tarafından arandığında jestinden nasıl yararlanmak istediğine dair bilgi ve uygun gün için randevu alabilecek.

Randevu iptalleri en geç 24 saat öncesinde bildirilmek zorundadır; aksi takdirde jest kullanılmış sayılacak, jest kodu geçerliliğini kaybedecektir.

The Marmara Spa Taksim jestleri 90 gün içinde kullanılmadığı takdirde geçerliliğini kaybetmektedir.

 

JEST HAKKINDA:

Endonezya'nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder.

Tamamlayıcı olarak kullanılan doğal yağlarla, kaslarda oluşan gerginlik giderilir, enerji seviyesi yükselir, dengelenir, tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

Tüm vücuda uygulanan Bali Masajı, kan dolaşımını arttırarak kaslardaki ve eklemlerdeki ağrıları azaltan derin doku, akupresur, refleksoloji, aroma terapi ve esnetme hareketlerinin karışımından oluşan bütünsel bir tekniktir. Son derece özel ve lüks bir Spa bakımı olan Geleneksel Bali Masajı, hem farklı masaj tekniklerini tanımak hem gevşemek hem de spiritüel olarak yenilenmek isteyen sevdikleriniz için yapacağınız ideal bir jesttir. Bir Hint holistik akımı olan Ayurveda’dan etkilenmiş olan Bali masajı ile kan dolaşımı artacak, doku ile kaslarda derin gevşeme sağlanacaktır.

Bali Masajı, Endonezya’nın Bali bölgesine ait değişmeyen geleneklerden etkilenen özgün bir özel bir masaj türüdür. Bali Masajı, dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen, lenf sisteminize kan akışı sağlayan, enerji merkezlerini dengelemeye ve iç sisteminizin entegrasyonunu iyileştirmeye yardımcı olan bir masaj türüdür.

Bali masajında vücudun enerji noktalarına uygulanan yoğun olmayan yumuşak basınç ile enerji merkezleri arasında dengenin sağlanması amaçlanır. Vücudu etkileyen sinirlerin ayakta bulunması ve sinirler aracılığı ile vücudun rahatlatılabilmesinden dolayı diğer masajlardan farklı olarak Bali masajına baştan değil ayaklardan başlanır.

Bank Card